کد خبر: ۲۲۳۷۵۰
۸:۴۴ - ۱۴۰۳/۳/۲۲

سایت tsetmc مشکل دار شد/ تکرار پیام های ناظر و عدم توضیح مسئولان!

سایت tsetmc مشکل دار شد/ تکرار پیام های ناظر و عدم توضیح مسئولان!

tsetmc مهمترین مرجع بازار سهام با مشکل جدیدی مواجه شده که مربوط به تکرار چند باره پیام های ناظر و عدم امکان مشاهده همه موارد مانند وضعیت محدودیت دامنه نوسان است!

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، tsetmc که مهمترین سایت بازار سهام بشمار می رود از بعدازظهر دیروز و صبح امروز با مشکل جدیدی مواجه شده و مدیران شرکت فناوری بورس تهران هم که مسئول این سایت هستند فعلا" واکنشی و توضیحی نداده اند!

براساس این گزارش، مشکل این سایت مربوط به تکرار چند باره پیام های ناظر در مورد شرکت ها بوده و به طور مثال پیام توقف نماد شرکت های ایران ارقام، بنیان دیزل، نوسازی‌وساختمان‌ تهران‌، کمباین‌ سازی‌ ایران‌ ، بیمه دی، آذرآب، گسترش سوخت سبززاگرس، نفت‌ پارس‌، توریستی ورفاهی آبادگران ایران و سامانه نرم افزاری نگین چندین بار تکرار شده است.

این مشکل و تکرار چند تا چندین بار پیام ها ، مانع از مشاهده دیگر موارد مانند تکلیف وضعیت محدودیت دامنه نوسان سهام و صندوق ها در روز جاری شده است!

از سوی دیگر از هفته ها قبل نیز امکان مشاهده پیام های ناظر بورس و فرابورس در صفحه اصلی سایت tsetmc و همچنین در هر کداک از بخش های مربوط به این دو بازار وجود ندارد!

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ