1. بورس ها
دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۴۰۳ ۱۵:۰۰
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کد خبر: 224238
سهامداران و فعالان بورس منتظر تعیین زمان و مکان دیدار با پزشکیان هستند

سهامداران و فعالان بورس منتظر تعیین زمان و مکان دیدار با پزشکیان هستند

قائم مقام ستاد انتخاباتی پزشکیان، وعده دیدار رئیس جمهور منتخب با کارآفرینان و تولیدکنندگان داد و باید دید چه زمانی نوبت فعالان بورس خواهد شد؟

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جواد آذری جهرمی ضمن تقدیر از محمد مخبر در تحویل و تحول دولت، وعده دیدار مسعود پزشکیان با کارآفرینان و تولیدکنندگان در آینده نزدیک داد و اعلام کرد: ‏رئیس جمهور منتخب در ۴۸ ساعت گذشته و پس از استماع گزارش های مهم از شرایط کشور، بزودی به میان کارآفرینان و تولیدکنندگان خواهد آمد و سخنان آنان را بی واسطه خواهد شنید.

براساس این گزارش با این وعده باید منتظر ماند و دید که چه زمانی و روزی و در چه محلی، پزشکیان برای تحقق وعده در جمع فعالان بازار سرمایه حاضر خواهد شد؟

چرا که وی سه روز قبل از رای گیری، اعلام کرده بود: سه شنبه ۱۲ تیر تلاش فراوانی شد که فرصتی برای آمدن به تالار معاملات بورس فراهم یا حداقل در یکی از تالارهای کارگزاران بورس با فعالان گفت و گو و از دیدگاه و نظریات آنها شنیده شود.

متاسفانه با تمام تلاش این مهم ممکن نشد. امید می‌رود این فرصت در هفته‌های آینده فراهم شود که طبق وعده به دیدار دوستان خواهم آمد تا با یکدیگر در رابطه با ارتقاء بازار سرمایه و نقش آن در رشد تولید و تجارت گفت و گو شود.

انتهای پیام

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید