1. شرکت ها
چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۴۰۳ ۰۰:۰۰
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کد خبر: 224263
زمان مجمع سالانه "ذوب" برای تصویب صورت های مالی و انتخاب اعضا

زمان مجمع سالانه "ذوب" برای تصویب صورت های مالی و انتخاب اعضا

شرکت ذوب آهن هم برای تصویب صورت های مالی و انتخاب اعضای هیات مدیره، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ذوب آهن هم برای تصویب صورت های مالی و انتخاب اعضا، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، "ذوب" ساعت 10 جمعه 29 تیر در محل شرکت واقع در کیلومتر 45 جاده اصفهان - شهرکرد برای تصویب صورت های مالی سال 1402 و انتخاب اعضای هیات مدیره، تصمیم گیری می کند.

مشاهده برخط مجمع برای سهامدارانی که امکان حضور در مجمع ندارند از طریق آدرس aparat.com/atashkar/live و طرح سوالات از طریق سامانه پیامکی 300073197 با ارسال کد ملی و کد بورسی فراهم شده است.

انتهای پیام

 

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
غ | ۱ هفته پیش
واقعیت چرا پنهان می کنید و درب ذوب اهن را باید گل گرفت و مدیران ان را در سیمان دفن .....این شرکت تخصصی و مادر چرا نباید سود داشته باشد و سهامداران ان چندین سال با دست خالی بر گردند از مجمع و ذوب آهنی که پول ورزشی و هزینه تیمهای ان و اختلاسی که ناپدید و بعداً هیچ می شود و لعنت بر مدیران ناپاک که چه بر اقتصاد ما کردند و خیلی بی شرف هستند که چنین شرکتی سود نداشته باشد و اگر هم بلند چرا اینچنین و اگر بلد و سواد ندارند و باز هم اینچنین و چرا در مقام ماندند و هزینه زیاد و در امد صفر را مدیریت می کنند و نباشند بهتر است
0
0