1. شرکت ها
سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۳ ۱۳:۰۵
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کد خبر: 224266
نتیجه دو مجمع سالانه و فوق العاده "وهامون" مشخص شد + زمان توزیع سود

نتیجه دو مجمع سالانه و فوق العاده "وهامون" مشخص شد + زمان توزیع سود

دو مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه‌گذاری هامون صبا برگزار و با تصویب صورت های مالی،مقرر شد 87 تومان سود به ازای هر سهم توزیع شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع سالانه شرکت سرمایه‌گذاری هامون صبا با حضور 68.81 درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار و بعد از تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۲ مقرر شد ضمن تغییرات اعضای هیئت مدیره ، 90 درصد سود معادل ۸۷۰ ریال به ازای هر سهم بین سهامداران حقیقی و حقوقی تقسیم شود.

براساس این گزارش، سود همه سهامداران حقیقی سجامی، صندوق ها و سبدهای سرمایه گذاری، سهامداران حقیقی غیر سجامی و حقوقی ها از 9 آبان واریز خواهد شد.

علی همایون قائم مقام شرکت سرمایه‌گذاری هامون صبا با ارائه گزارش فعالیت هیئت‌مدیره به مجمع، اعلام کرد: ایجاد ثروت و افزایش بازدهی برای سهامداران به پشتوانه سرمایه انسانی جوان، متخصص و کارآمد، افزایش سبد بورسی تا 3.5 میلیارد تومان تا سال ، 1405 ، اصلاح، پایش و مدیریت بهینه سبد پرتفوی به منظور توسعه متوازن رشته فعالیت‌ها به صورت مستمر از جمله مهم‌ترین برنامه‌های شرکت سرمایه‌گذاری هامون صبا در سال مالی آتی هستند.

وی افزود: افزایش سرمایه از محل آورده به منظور استفاده از فرصت‌های بازار سرمایه، برنامه‌ریزی جهت کاهش نسبت P/E پرتفوی سرمایه‌گذاری و افزایش حجم معاملات مشتقه سهام و کالا با هدف افزایش سودآوری و استفاده از ظرفیت بازار دوطرفه، مهم‌ترین برنامه‌های آتی شرکت در سال آینده خواهند بود.

در ادامه هم مجمع فوق‌العاده"وهامون" با دستور کار تغییرات اساسنامه شرکت و طبق آخرین نمونه ابلاغی سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد و علی آقایی مدیر سرمایه‌گذاری شرکت بعد از معرفی و پیشینه این شرکت به بررسی مفاد تغییر اساسنامه پرداخت و این تغییرات به تصویب سهامداران رسید.

انتهای پیام

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید