کد خبر: ۲۶۷۷۱
۰:۰ - ۱۳۹۵/۱/۲۳

آخرین NAV سرمایه گذاری سایپا با بازدهی 100 درصدی سهام
توسط یک کارگزار انجام شد:

آخرین NAV سرمایه گذاری سایپا با بازدهی 100 درصدی سهام

با انتشار صورت وضعیت پورتفوی سال گذشته سرمایه گذاری سایپا، یک شرکت کارگزاری اقدام به محاسبه خالص ارزش دارایی های این شرکت مقبول ماه های اخیر با رشد 100 درصدی قیمت سهام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت 610 میلیارد تومانی سرمایه گذاری سایپا طی ماه های اخیر مانند اکثر شرکت های وابسته به صنعت خودرو با اقبال بازار مواجه شده و قیمت سهام آن با 100 درصد رشد از 138 تومان 13 بهمن به 277 تومان دیروز (البته با کاهش قیمت و صف فروش ) رسیده است.

براساس این گزارش، "وساپا" که برای سال مالی جاری 96 ریال پیش بینی کرده، برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی تا قبل از سالانه ( پایان اردیبهشت) را دارد که به گفته مهدی آستانی، این تامین مالی طی دو مرحله و از سود انباشته و مطالبات و آورده نقدی سهامداران عملیاتی خواهد شد. همچنین وی اعلام کرده زمین پلاسکو به ارزش 354 میلیارد تومان آماده فروش بوده و بعد از نهایی شدن از طریق کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

در این میان با انتشار صورت وضعیت پورتفوی یک ماهه منتهی 29 اسفند سال گذشته ، مریم تاج الدین از کارگزاری آراد ایرانیان اقدام به محاسبه خالص ارزش دارایی های این شرکت کرده است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ