معاملات مشکوک بانک پرحاشیه ، "فاراک، ولساپا"، شرکت معروف + ۱۱ نماد

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات اولین روز کاری این هفته، بازار سهام با کاهش قیمت و تداوم فشار فروش آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با افت 11 هزار و 648 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 282 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 3.2 و 1.8 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به ماشین سازی فاراک، هلدینگ دارویی برکت، شستا، ایران تایر به همراه بیمه آسیا با داد و ستد بیش از 207، 104، 50 ، 46 و 44 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 21 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، بانک سرمایه حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با افت اندک قیمت سهام، شاهد داد و ستد 61.5 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های ماشین سازی اراک، بیمه معلم، گازلوله (شرکت معروف خارج شده از ورشکستگی)، توسعه بین المللی پدیده شاندیز، صنعتی دریایی ایران، دوده فام، آبادگران ایران کیش، سیمان دشتستان، بازرسی مهندسی و صنعتی ایران، پخش هجرت، خدمات انفورماتیک، مس باهنر، رایان سایپا و سرمایه گذاری کوه نور مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بانک سرمایه، ماشین سازی اراک، زیرمجموعه سایپا و شرکت خارج شده از ورشکستگی به همراه 11 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام