معاملات مشکوک یک پتروشیمی، "وبانک" ، سه شرکت سرمایه گذاری + ۱۰ نماد

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار سهام با روندی مثبت آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با رشد 4452 واحدی و ورود به کانال یک میلیون و 183 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 4.1 و 7.4 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد که بالا بودن ارزش معاملات فرابورس مربوط به معاملات اوراق است.  بیشترین حجم معاملات هم به ایران خودرو، ذوب آهن، گروه بهمن، بانک صادرات به همراه بانک تجارت با داد و ستد 601، 318، 257، 248 و 221 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 25 تا نه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت سیمان خزر حاضر در بازار اول فرابورس با افت 26.4 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 4.4 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های لنت ترمز، آلومراد، ملی سرب و روی، سرمایه گذاری توکافولاد، دارویی ره آورد تامین، سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان، سرمایه گذاری گیلان، کربن ایران، سپنتا، کشت و صنعت جوین، پتروشیمی آبادان ، زغال سنگ پرورده طبس، سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و توسعه بین الملی پدیده شاندیز مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور پتروشیمی آبادان، "وبانک"، سه شرکت سرمایه گذاری به همراه 10 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام