معاملات مشکوک زیرمجموعه "خودرو"، سهم قندی، چهار سرمایه گذاری + ۹ نماد

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات چهارمین روز کاری این هفته، بازار سهام متعادل و با گرایش مثبت آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با رشد 21 هزار و 730 واحدی و ورود به کانال یک میلیون و 496 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 6.4 و 19.3 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد که بالا بودن ارزش معاملات فرابورس مربوط به معاملات اوراق است و بیشترین حجم معاملات هم به بانک دی، سایپا، بانک ملت، ایران خودرو به همراه پالایشگاه بندرعباس با داد و ستد 433، 400، 273، 272 و 249 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 24 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، توسعه و عمران نائین شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با رشد 71.5 درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد 7.9 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های سرمایه گذاری قم، سرمایه گذاری لقمان، قند نقش جهان، بهداشتی ساینا، کشاورزی و کود زنجان، پارس خزر، محور خودرو، سیمان خزر، کابل البرز، سرمایه گذاری توس گستر، داروسازی سبحان، تکنوتار، فرآورده نسوز پارس و سرمایه گذاری مسکن زاینده رود مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور زیرمجموعه ایران خودرو، سهم قندی، چهار شرکت سرمایه گذاری به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام