معاملات مشکوک سه شرکت دارویی، "وبانک"، دو انبوه ساز + ۹ نماد

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاملات آخرین روز کاری این هفته بازار سهام با رشد قیمت نمادهای شاخص ساز آغاز به کار کرد و در نهایت، شاخص بورس با رشد 2533 واحدی و ورود در کانال یک میلیون و 410 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد .

به این ترتیب، بیش از 4.4 و 19.6 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات هم به سایپا، ایران خودرو، بانک تجارت، گسترس سرمایه گذاری ایران خودرو به همراه شستا با تقاضای 806، 512 ، 284، 270 و 253 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 25 تا چهار برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، ورزیران شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه با رشد اندک قیمت سهام ، شاهد داد و ستد 504 هزار سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس، حمل و نقل توکا، سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، آتیه داده پرداز، به پرداخت ملت ، آلومینیوم ایران، مهرکام پارس، سرمایه گذاری مسکن، کی بی سی، داروسازی آوه سینا، شهداب ناب خراسان، شیشه دارویی رازی، سخت آژند و توزیع داروپخش، معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور سه شرکت دارویی، "وبانک"، دو انبوه ساز به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام