حضور شرکت‌های تابعه همراه اول در نمایشگاه کار با هدف جذب نخبگان

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پنجمین نمایشگاه کار از چهارشنبه 5 بهمن با حمایت همراه اول و حضور شرکت های زیرمجموعه از جمله همراه کسب و کارهای هوشمند و آکادمی همراه در مجتمع نمایشگاهی برج میلاد آغاز بکار کرد و تا 7 بهمن میزبان کارجویان و علاقه مندان به فعالیت در صنعت ارتباطات و ورود به دنیای دیجیتال است.

نمایشگاه کار رویدادی است که در آن معتبرترین سازمان ها با موقعیت های شغلی حاضر می شوند. در پنجمین نمایشگاه کار نیز کارجویان و متقاضیان می توانند از ساعت 9:30 تا 17 با مراجعه به غرفه همراه اول به آدرس مرکز نمایشگاهی برج میلاد (سالن B، شماره 93)، بدون واسطه با مدیران جذب و استخدام این شرکت ها ملاقات کنند.

بر این اساس کارجویان می توانند در زمان برگزاری نمایشگاه کار ضمن مراجعه به غرفه و اطلاع از شرایط استخدام در شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند که توسعه دهنده محصولاتی همچون اپلیکیشن های همراه من و اوانو است یا آکادمی همراه که مأموریت تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال را برعهده دارد، فرصت های شغلی موجود را نیز بررسی کنند.

در این رویداد آکادمی همراه ضمن معرفی فعالیت ها در حوزه آموزش و کارآموزی به عرضه موقعیت های شغلی موجود برای جذب نیروهای توانمند و دارای مهارت می پردازد. شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند نیز در راستای جذب برای فرصت های شغلی موجود که فهرست آن از طریق لینک careers.ebcom.ir در دسترس است به دریافت کارنامه کاری از متقاضیان می پردازد.

آکادمی همراه اول در دی ماه گذشته نیز با هدف حمایت از نخبگان، فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع مختلف، فرصت های ویژه کارآموزی را به نمایشگاه کار دانشگاه علم و صنعت برده بود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام