از سوی یک کارگزاری صورت گرفت:
تحلیلی کوتاه از اولین آمار تولید و فروش "فولاد" در سال جدید

یک کارگزاری درپی انتشار گزارش عملکرد فروردین سال جاری شرکت فولاد مبارکه،تحلیلی کوتاه از آمار فروش این شرکت ۷.۵ هزار میلیارد تومانی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ارائه کرد.
توسط یک کارگزاری بررسی شد:
عملکرد یک ماهه تولید و فروش سایپا + رشد 1000 درصدی فروش یک محصول

پیرو انتشار آمار تولید و فروش فروردین ماه شرکت سایپا، تحلیلی کوتاه از نخستین ماه فعالیت این شرکت در سال جدید از سوی یک کارگزاری ارایه شد.
مواضع سازمان بورس درباره "های وب" اعلام شد/ بازگشت به تابلو بعداز ۵ ماه توقف؟

سازمان بورس بعد از دریافت نظر جامعه حسابداران رسمی ایران، اقدام به اعلام مواضع در مورد های وب کرد تا شاید نماد این شرکت بعد از چند حدود ۵ ماه آماده بازگشایی شود.
دادستان دیوان محاسبات خبر داد:
کیفرخواست برای چند وزیر در گزارش تفریغ بودجه سال ۹۵

دادستان دیوان محاسبات ضمن اعلام پیش‌بینی گزارش بیش از هزار بند تخلف در بودجه ۹۵ گفت: در سطح چندین وزیر کیفرخواست و دادخواست صادر شده است.
خبر خوش بانک صادرات با تعیین تکلیف ۸.۵ هزار میلیاردی مطالبات و صول نقدی

بانک صادرات ضمن تعیین تکلیف بیش از ۸.۵ هزار میلیارد تومان از مطالبات غیرجاری در سال ۹۶، اقدام به وصول نقدی بیش از ۷۳۰ میلیارد تومان از مطالبات کرد.
آخرین مواضع ترامپ و ماکرون درباره ایران و برجام/ کسی تصمیم آمریکا را نمی داند

ترامپ و ماکرون با اعلام آخرین مواضع درباره ایران و برجام اعلام کردند هیچ کس نمی‌داند ۱۲ می چه تصمیمی درباره برجام گرفته خواهد شد و فرانسه تمایل به توافقی جدید درباره ایران دارد.
واکنش سازمان توسعه تجارت به ادعای واردات غیرقانونی ۱۵ هزار خودرو

سازمان توسعه تجارت به ادعای نایب رئیس انجمن واردکنندگان خودرو مبنی بر واردات غیرقانونی بیش از ۱۵ هزار دستگاه خودرو در زمان بسته بودن ثبت سفارش واکنش نشان داد.
در ۳ ماه اول ۲۰۱۸ رخ داد:
رشد ۴۲ درصدی درآمد شریک خارجی ایران خودرو و سایپا با خرید سهام یک مجموعه

گروه خودروسازی پژو سیتروئن و شریک خارجی ایران خودرو و سایپا اعلام کرد: در سه ماه نخست سال ‌۲۰۱۸ شاهد رشد ۴۲ درصدی درآمدها بوده است.
بورس پرس گزارش می دهد:
هشدار به تغییر اکو سیستم بورس با ورود نااهلان باهوش / نقشه شکار بیمه دانا

با ورود سرمایه گذاران نااهلان باهوش و چندلایه ، اکو سیستم بورس ایران در حال تغییر بوده و می تواند منجر به تبعات منفی شود و آخرین مورد آن با نقشه شکار بیمه دانا همراه شده است.
بازدهی و عملکرد 12 ماهه "همراه" در بازار سهام

بازدهی و عملکرد سالانه سهام شرکت ارتباطات سیار ایران در بورس به همراه اتفاقات مهم این شرکت در سال گذشته بررسی شد.
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:
خروج موقت سومین شرکت بزرگ بورس برای دو مجمع

در پایان معاملات امروز نماد سومین شرکت بزرگ از لحاظ ارزش روز بازار به دلیل برگزاری دو مجمع سالانه و عادی به طور فوق العاده بسته می شود.
مدیرعامل تشریح کرد:
دلایل پذیرش و عدم انجام معامله سنگ آهن در بورس کالا

مدیرعامل بورس کالا با بیان دلایل پذیرش و عدم انجام معامله سنگ آهن در بورس کالا،پیش بینی کرد این بورس در سال جاری شاهد عرضه های پرحجم محصول مذکور باشد.
جزییاتی کامل از نحوه دریافت و فروش ارز در سامانه نیما

جزییات کاملی از نحوه دریافت و فروش ارز در سامانه نیما که به تازگی راه اندازی شده و چهار گروه عمده فعال خواهند بود ، اعلام شد.
یک مقام ارشد بانک مرکزی خبر داد:
خروج مبادلات ارزی ایران از دبی+ نقش جدید بانک بورسی در حواله ها

یک مقام ارشد بانک مرکزی با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای نقل و انتقال ارز با دوبی،از گسترش روابط ارزی با قطر و نقش جدید بانک صادرات در حوزه حواله‌های ارزی خبر داد.
مدیرعامل تامین سرمایه تمدن خبر داد:
زمان و جزئیات تامین مالی 70 میلیاردی با سود 19 درصدی

مدیرعامل تامین سرمایه تمدن از عرضه اوراق سلف موازی استاندارد برق شرکت آرین ماهتاب گستر در بورس انرژی به حجم ۷۰ میلیارد تومان با سود 19 درصدی خبر داد.
از سوی یک کارگزاری ارایه شد:
تحلیلی از اولین آمار تولید و فروش ۲۰ شرکت در سال جدید

در پی انتشار آمار تولید و فروش فروردین ماه ۲۰ شرکت بورسی و فرابورسی، تحلیلی کوتاه از نخستین ماه فعالیت شرکت های مذکور در سال جدید از سوی یک کارگزاری ارایه شد.
دو معاون اقتصادی و مالی و بهره برداری خبر دادند:
بازدهی۱۱۱ درصدی سهام "فولاد" و ثبت رکوردهای جدید تولید با کاهش مصرف آب

دو معاون اقتصادی و مالی و بهره برداری فولاد مبارکه از بازدهی ۱۱۱ درصدی سهام در سال گذشته و ثبت رکوردهای جدید تولید در اولین ماه سال به رغم کاهش ۱۵ درصدی برداشت آب خبر دادند.
رئیس دفتر رئیس جمهور خبر داد:
دستور روحانی برای محاسبه قیمت سکه با دلار 4200 تومانی

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به روی آوردن عجیب مردم به سکه در این روزها،بر لزوم ساماندهی وضعیت این بازار تأکید کرد و از دستور رییس جمهور برای محاسبه قیمت سکه بر مبنای دلار 4200 تومانی خبر داد.
از طریق تامین سرمایه لوتوس پارسیان صورت می گیرد:
رکورد جدید بزرگ‌ترین‌ تامین مالی بورس با۲۰ درصدسود/ اوراق۳۹۰ میلیاردی سایپا

شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان از بزرگ‌ترین‌ تامین مالی بازارسرمایه با پذیره نویسی اوراق ۸۰۰ میلیارد تومانی برای شرکت مخابرات و پذیره نویسی اوراق ۳۹۰ میلیاردی سایپا خبر داد.
دبیرکل بانک مرکزی اعلام کرد:
علت توقف پیش فروش سکه و پیش بینی کاهش قیمت

دبیرکل بانک مرکزی با ارایه آمار فروش دور جدید سکه، علت توقف پیش فروش را اعلام و پیش بینی کرد قیمت مسکوکات طلا به تدریج در بازار کاهش یابد.
تکرار روند صعودی نفت منجر به عبور از مرز ۷۵ دلار شد/ اثر دو عامل

روند صعودی قیمت جهانی نفت برای شمشین روز تکرار شد و طی آن بهای هر بشکه متاثر از دو عامل از مرز ۷۵ دلار عبور کرد و به بالاترین رقم در 3 سال اخیر رسید.
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد:
عامل اصلی تغییر دلار 4200 تومانی و تکلیف ارز زمینی

رئیس‌ کل بانک مرکزی با بیان اینکه به رغم اتفاق بزرگ اقتصاد صادرات و واردات بدون خدشه‌ ماند در مورد ارز مسافرت‌های زمینی توضیح داد و عوامل موثر در تغییر دلار 4200 تومانی را اعلام کرد.
آمار تولید و فروش یک ماهه "فخوز"و نکته قابل تامل و برآورد سود تحلیلی

آمار تولید و فروش یک ماهه فولادخوزستان با فروش بیش از ۴۱۴ میلیارد تومانی ۵ نوع محصول و اعلام نکته قابل تامل و برآورد سود تحلیلی سال جاری این شرکت از سوی یک کارگزاری همراه شد.
زمان مجمع سالانه دو شرکت حمل و نقل و غذایی

دو شرکت بورسی حمل و نقل توکا و پگاه آذربایجان غربی، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.
آمریکا و اروپا بر حفظ برجام توافق کردند اما...

جدیدترین رویداد از آینده برجام نشان می دهد آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس، بر حفظ برجام موافقت کردند اما تصمیم گرفتند ایران را به دلیل برنامه موشکی و سیاست‌های اعمالی در منطقه، با تحریم‌های جدید تهدید کنند.