کد خبر: ۱۵۹۷۳۲
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۸/۹

شرط تامین نیاز ورق و اسلب نوردکاران توسط سه فولادساز بورسی
مدیرعامل فولاد مبارکه مطرح کرد:

شرط تامین نیاز ورق و اسلب نوردکاران توسط سه فولادساز بورسی

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: سه فولادساز بورسی می‌توانند نیاز نوردکاران به ورق و اسلب را تامین کنند و در مقابل نوردکاران نیز باید متعهد شوند محصولات تولیدی را در بورس عرضه کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمیدرضا عظیمیان به سنا گفت: فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و فولاد خوزستان می‌توانند نیاز نوردکاران به ورق و اسلب را تامین کنند و در مقابل نوردکاران نیز باید متعهد شوند محصولات تولیدی را در بورس عرضه کنند.

وی افزود: بهتر است سقف رقابتی در بورس کالا برداشته شود. با این روش می‌توان به شرایط قبل از سال 97 بازگشت و ثبات را به بازار آورد. با شرایطی که از سوی وزارت صنعت و ستاد تنظیم بازار پدید آمده و سیستم بهین‌یاب گذاشته شده، بیشترین التهاب در بازار محصولات فولادی بوجود آمده و نوردکاران از آن به‌نوعی سوءاستفاده می‌کنند.

عظیمیان ادامه داد: آمادگی داریم تا قیمت ورق را در بورس کاهش دهیم و حتی میزان عرضه را بیشتر کنیم به شرط اینکه در ادامه کار، فولاد مبارکه بازنده این روند نباشد و کسانی هم که محصول را خریداری کرده‌اند با درصد مشخص و از پیش تعیین‌شده محصول تولیدی را در بورس عرضه کنند. عرضه و تقاضای فولاد اگر در بازار مدیریت شود و بتوانیم پاسخگوی 80 تا 90 درصد از نیاز باشیم، تمامی مشکلات حل خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ