کد خبر: ۱۶۵۹۳۹
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۹

معاملات مشکوک بانک فرابورسی، یک پتروشیمی،
در روز رشد بیش از ۱۰ هزار تایی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک بانک فرابورسی، یک پتروشیمی، "خبهمن، بمپنا" + ۱۱ نماد

در روز رشد ۱۰ هزار و ۲۶۰ واحدی شاخص، بانک فرابورسی، یک پتروشیمی، گروه بهمن، تولید برق عسلویه مپنا به همراه ۱۱ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات چهارمین روز کاری این هفته، بازار سهام با گرایش مثبت آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با رشد 10 هزار و 260 واحدی و بازپس گیری کانال یک میلیون و 200 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 8.9 و 7.9 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به سایپا، ایران خودرو، بانک تجارت، پالایشگاه اصفهام به همراه گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو با داد و ستد بیش از 906، 656، 394، 379 و 376 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 11 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت تراکتورسازی ایران حاضر در بازار اول بورس با افت 1.5 درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد 15.5 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های رایان هم افزا، ایران مرینوس، پلی پروپیلن جم، فارسیت اهواز، کاغذ پارس، تولید برق عسلویه مپنا، صنعتی دریایی ایران، باما، بیمه رازی، دارویی برکت، پتروشیمی مبین، بانک گردشگری، سرمایه گذاری توسعه و عمران زاگرس و گروه بهمن مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور یک بانک و پتروشیمی، گروه بهمن، تولید برق عسلویه مپنا به همراه 11 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ