کد خبر: ۱۶۶۷۹۲
۱۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۱/۲۲

معاملات مشکوک دو شرکت دارویی ، ۴ سهم قندی و برقی + ۹ نماد
در روز افت ۹۷۷۵ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک دو شرکت دارویی ، ۴ سهم قندی و برقی + ۹ نماد

در روز افت ۹۷۷۵ واحدی شاخص، دو شرکت دارویی، چهار سهم قندی و صنعت عرضه برق به همراه ۹ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات دومین روز کاری این هفته، بازار سهام در تداوم روند روزهای قبل با افت قیمت ها آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با افت 9775 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 230 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 1.9 و یک هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به بانک ملت، فولاد مبارکه، ایران خودرو، مدیریت انرژی امید تابان هور به همراه شستا با داد و ستد بیش از 310، 124، 94، 77 و 56 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 13 تا دو برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت داروسازی امین حاضر در بازار اول بورس با رشد 2.7 درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد 29.4 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های سیمان غرب آسیا، صنعتی بهشهر، آرتاویل تایر، بیمه زندگی خاورمیانه، قند پیرانشهر، دوده صنعتی پارس، آبگینه، داروسازی لقمان، لوله و ماشین سازی، قند چهار محال، سرمایه گذاری خوزستان، سرمایه گذاری ساختمان نوین، مدیریت انرژی امید تابان هور و پیوند گستر پارس مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور دو شرکت دارویی، چهار سهم قندی و صنعت عرضه برق به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ