کد خبر: ۱۶۷۵۶۷
۱۴:۳۵ - ۱۴۰۰/۲/۱۱

معاملات مشکوک
در روز افت ۱۳ هزار و ۵۴۷ واحدی شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک "خبهمن"، دو سهم دارویی، پنج سرمایه گذاری + ۷ نماد

در روز افت ۱۳ هزار و ۵۴۷ واحدی شاخص، گروه بهمن، دو سهم دارویی، پنج شرکت سرمایه گذاری به همراه ۷ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات اولین روز کاری این هفته، بازار سهام نسبتا متعادل همراه با نوسانات مثبت در گروه های بزرگ آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت با فشار فروش حاکم بر گروه ها، نماگر بازار با افت 13 هزار و 547 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 194 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 4.7 و 4.4 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد که بیشترین ارزش معاملات فرابورس مربوط به معاملات اوراق بود. بیشترین حجم معاملات هم به گروه بهمن، سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان، ایران خودرو، سایپا به همراه بانک ملت با داد و ستد 758، 689، 590، 515 و 282 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 19 تا چهار برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت سرمایه گذاری فارس حاضر در بازار دوم بورس با افت 2.9 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 14 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های توکا رنگ فولاد سپاهان، سرمایه گذاری خراسان رضوی، سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان، سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات، گروه بهمن، کشت و دامداری فکا، صنعتی مینو، سرمایه گذاری توس گستر، سیمان خاش، نساجی بروجرد، واسپاری ملت، دارویی رازک، داروسازی اکسیر و بیسکویت گرجی مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور گروه بهمن، دو سهم دارویی، پنج شرکت سرمایه گذاری به همراه 7 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ