کد خبر: ۱۶۷۶۶۲
۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۲/۱۵

واکسیناسیون عمومی هیج ثبت نام حضوری و تلفنی ندارد
سخنگوی سازمان غذا و دارو :

واکسیناسیون عمومی هیج ثبت نام حضوری و تلفنی ندارد

سخنگوی سازمان غذا و دارو با اعلام اینکه واکسیناسیون عمومی ثبت نام حضوری و تلفنی ندارد از واکسینه شدن نیمی از سالمندان ۸۰ ساله خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کیانوش جهانپور درباره واکسیناسیون افراد دارای اولویت که در فهرست وزارت بهداشت نیستند به ایلنا گفت: نیازی به تماس تلفنی و مراجعه حضوری نیست. اطلاعات ۷۵ میلیون نفر که پرونده‌ الکترونیک سلامت دارند در سامانه‌های چهار گانه‌ بهداشت ثبت شده و ۹ میلیون نفر باقیمانده هم از سامانه‌هایی مثل ثبت احوال و ... دریافت می‌شود و با آنها از هر شهر و روستایی که هستند، تماس گرفته می‌شود تا برای تزریق واکسن مراجعه کنند.

وی افزود: افرادی که در هر مرحله به نوعی جا مانده و به هر دلیلی امکان ارتباط با آنها میسر نشده باشد در آخر هر مرحله فراخوانی داده می‌شود و آنهایی که از واکسیناسیون جا مانده اند در سامانه‌ salamat.gov.ir که آن زمان فعال می‌شود، کد ملی، شماره همراه و اطلاعات را وارد کنند تا برای آنها پیامک ارسال و زمان مراجعه‌ اعلام شود.

جهانپور ادامه داد:  واکسیناسیون نیمی از افراد ۸۰ سال انجام شده و کماکان ادامه دارد. در پایان دوره اعلام می‌شود تا افرادی که به هر دلیل مثل جواب ندادن تلفن، جا مانده اند به سامانه مراجعه و ثبت نام کنند. احیانا اگر برای آنها پیامکی نرفته و تماس گرفته نشده، هیچ ثبت‌نام حضوری وجود ندارد و نیازی نیست مردم با مراکز تماس تلفنی بگیرند. واکسیناسیون افرادی که بدون نوبت واکسن دریافت کرده اند، موارد تخلف آنها بررسی و دستورالعمل‌ ها اعلام خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ