کد خبر: ۱۷۵۱۸۴
۲۱:۱ - ۱۴۰۰/۶/۲۴

استفاده از سامانه شاد سال جاری هم برای همراه اولی‌ ها رایگان است
مدیرعامل اپراتور اول:

استفاده از سامانه شاد سال جاری هم برای همراه اولی‌ ها رایگان است

مدیرعامل همراه اول گفت: این اپراتور با نگاه مسئولیت اجتماعی به توسعه و اجرای پلتفرم شاد پرداخت و استفاده از آن در سال تحصیلی جدید نیز همچنان رایگان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مهدی اخوان بهابادی همزمان با سپری شدن ایام تعطیلات دانش آموزان و نزدیک شدن به بهار تحصیلی گفت: استفاده از شاد در سال تحصیلی جدید نیز رایگان است و والدین دانش آموزان می توانند بدون هیچگونه دغدغه و نگرانی نسبت به فعالیت های فرزندان در این پلتفرم آموزشی، ابزار ارتباطی را در اختیار آنان قرار دهند.

وی با اشاره به توسعه و اجرای صفر تا صدی پلتفرم شاد در همراه اول طبق خواسته ها و نیازهای وزارت آموزش و پرورش در ایام شیوع کرونا تصریح کرد: سیم کارت هایی هم برای آن قشر از خانواده ها که فرزندان خواستار استفاده از اینترنت رایگان شاد هستند اما همراه اول ندارند در نظر گرفته شده که می توانند از طریق مبادی رسمی فروش اپراتور اول اقدام به تهیه آن کنند.

این مقام مسئول درباره توان این بستر آموزشی افزود: گروه فنی این بستر همواره از ابتدای پروژه درگیر به روزرسانی و ارتقای ظرفیت های زیرساختی و نرم افزاری آن بوده و نسخه جدید شاد هم طی چند روز آینده رونمایی می شود تا دانش آموزان از قابلیت های بیشتری بتوانند در راستای امر تحصیل استفاده کنند.

اخوان بهابادی مروری بر مجوز شورای عالی فضای مجازی به بخش خصوصی برای فعالیت بر بستر شاد داشت و ادامه داد: در جلسه اخیر این شورا مقرر شد بخش دولتی و غیردولتی هم بتواند خدمات ارزش افزوده روی این پلتفرم در راستای بارورسازی بیشتر محتوای آموزشی داشته باشند. البته همچنان مسئولیت اصلی ارائه آموزش عمومی رایگان با وزارت آموزش و پرورش است اما در بخش ارائه خدمات ارزش افزوده برای شرکت های دیگر هم مجوز صادر خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات یکی دو سال اخیر این اپراتور در مورد شبکه شاد گفت: همراه اول تاکنون یک ریال از محل شاد درآمدزایی نداشته و با نگاه مسئولیت اجتماعی به این پروژه ملی نگریسته تا امر تحصیل دانش آموزان متوقف نشود. لذا امیدوار است با مجوزی که شورای عالی فضای مجازی نیز صادر کرد، محتوای این بستر روز به روز غنی تر شود و با توسعه زیرساخت های ارتباطی در نقاط دور افتاده براساس برنامه ریزی دولت، عدالت آموزشی بیش از پیش محقق شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ