کد خبر: ۱۸۰۶۳۲
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵

افزایش حقوق سال آینده کارمندان ترکیبی از عدد ثابت و درصد است
نماینده مجلس:

افزایش حقوق سال آینده کارمندان ترکیبی از عدد ثابت و درصد است

عضو هیات رئیسه مجلس از بررسی پیشنهاد دولت مبنی بر افزایش حقوق کارمندان بر اساس ترکیبی از عدد ثابت و ۱۰ درصد پلکانی در سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی با اشاره به نگاه عدالت‌ محور دولت در پراخت حقوق ها به رادیو گفت و گو اعلام کرد: دولت ترکیبی از عدد ثابت و درصد، پیشنهادی برای افزایش حقوق‌ها ارائه داده که بعد از بررسی در کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق بودجه در صحن علنی مجلس تصمیم‌گیری می شود.

وی افزود: بر این اساس عدد ثابتی به حقوق همه افراد اضافه شود و کارکنانی که حقوقی پایین‌تری داشته ، حدود ۱۰ درصد دریافتی بیشتر داشته باشند. قرار شد 500 هزار تومان به همه اضافه شود. افرادی که حقوق بالایی دریافت می‌کردند از این موضوع ناراحت بودند.

حاجی‌دلیگانی ادامه داد: مجلس به‌دنبال این است که لایحه دائمی شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری و تأمین اجتماعی توسط دولت تعیین تکلیف شود. زیرا از 140 لایحه‌ای که دولت قبل به مجلس فرستاده بود، دولت سیزدهم 10 مورد را تقاضای استرداد و حدود 100 مورد را درخواست تداوم بررسی کرده و 30 لایحه هم تعیین تکلیف نشده که یکی از آن‌ها لایحه دائمی شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ