کد خبر: ۲۰۸۲۶۸
۱۱:۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷

آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان خودرو در سامانه یکپارچه و تمدید یک روزه

آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان خودرو در سامانه یکپارچه و تمدید یک روزه

وزارت صنعت با اعلام آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان خودرو در سامانه یکپارچه از تمدید یک روزه خبر و وعده داد تا نفر آخری که حساب وکالتی ۱۰۰ میلیون تومانی دارد زمان برای ثبت نام باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت درباره آخرین آمار ثبت‌نام خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه خودرو به تسنیم گفت: از روز گذشته ثبت‌نام آغاز شده و متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه ثبت‌نام را انجام دهند. بار ترافیکی سایت زیاد اما جای نگرانی نیست و این اطمینان به متقاضیان داده می‌شود که روند ثبت‌نام ادامه داشته باشد.

وی افزود: تا ساعت 8 صبح امروز 280 هزار نفر نسبت به خرید خودرو در این سامانه اقدام کردند و 900 نفر نیز انصراف دادند. زمان ثبت‌نام در سامانه برای خرید خودروهای داخلی حداقل یک روز یعنی تا 29 اسفند تمدید شد. از مراجعین که نتوانستند ثبت‌نام کنند، عذرخواهی و وعده داده می شود تا نفر آخری که حساب وکالتی 100 میلیون تومانی دارد زمان برای ثبت نام باشد.

براساس این گزارش، ثبت‌نام خودروهای داخلی از دیروز آغاز و تا دوشنبه ادامه دارد و قرار است پیش فروش 51 محصول از 9 شرکت بدون قرعه کشی انجام شود و تا پایان سال آینده به همه متقاضیان، خودرو داده شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ