1. شرکت ها
یکشنبه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۳:۳۰
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کد خبر: 214041
بانک گردشگری برای دومین بار بلوک 7 درصدی زیرمجموعه را روانه میز فروش کرد
به ارزش ۱.۳ هزار میلیارد تومان:

بانک گردشگری برای دومین بار بلوک 7 درصدی زیرمجموعه را روانه میز فروش کرد

بلوک ۷ درصدی سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان برای دومین بار از سوی بانک گردشگری به ارزش ۱.۳ هزار میلیارد تومان، روانه میز فروش شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک گردشگری که ۲۵ تیر اقدام به فروش بلوک ۷ درصدی سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان کرده بود برای دومین بار در صدد عرضه عمده و نقد یا شرایطی در تابلوی زرد بازار پایه برآمد.

بر اساس این گزارش، مقرر شده ۲۱۰ میلیون سهم "گنگین" یکشنبه ۹ مهر از طریق کارگزاری توسعه سهند عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۶۲۶۰ تومان، ارزش معامله ۱.۳ هزار میلیارد تومان و سپرده حضور در رقابت ۱۳۱.۴ میلیارد تومان تعیین شده است. (قیمت واگذاری قبلی هر سهم ۷۵۰۰ تومان و ارزش معامله ۱.۵ هزار میلیارد تومان تعیین شده بود.)

خریدار در صورت خرید نقدی موظف است کل مبلغ مورد معامله را حداکثر طی دو روز کاری از تاریخ معامله پرداخت کند. در صورت تمایل به خرید شرایطی از تاریخ مشخص شدن برنده مزایده ۲۰ درصد از ارزش معامله باید به صورت نقدی پرداخت و الباقی ثمن معامله معادل ۸۰ درصد ارزش معامله طی سه فقره چک در قالب سه قسط مساوی با فواصل یک ماهه و نرخ سود سالانه طبق مصوبه شورای پول و اعتبار در وجه فروشنده ارائه شود که تاریخ اولین چک یک ماه پس از قطعی شدن معامله در فرابورس است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید