کد خبر: ۲۱۴۰۷۴
۹:۱۰ - ۱۴۰۲/۶/۲۷

اولین شرکت پروژه در بورس درج نماد شد/ مشخصات + برنامه افزایش سرمایه سنگین
با سرمایه ۵۰۰ میلیارد تومانی :

اولین شرکت پروژه در بورس درج نماد شد/ مشخصات + برنامه افزایش سرمایه سنگین

شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس با سرمایه ۵۰۰ میلیارد تومانی به عنوان اولین شرکت پروژه در بازار سرمایه­‌گذاری حرفه­‌ای بورس درج شد‌.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس با موافقت هیات ‌پذیرش بورس از 26 شهریور با نماد "شگستر" در ﺑﺨﺶ محصولات شیمیایی و با پلاک 4429 به عنوان اولین شرکت پروژه در بازار سرمایه­‌گذاری حرفه­‌ای بورس درج شد‌.

معرفی شرکت

بر اساس این گزارش، شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس قبل از مرحله بهره برداری به صورت سهامی خاص تاسیس و 13 شهریور سال 92 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری کرمانشاه ثبت شد و اکنون در مرحله قبل از بهره‌برداری است. مرکز اصلی شرکت در کرمانشاه ، شهرک صنعتی بیستون واقع شده است.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران 100 مالکیت سهام این شرکت را در اختیار دارد. سرمایه اولیه شرکت 10 میلیون تومان بوده که طی 6 مرحله به 500 میلیارد تومان رسیده است. شرکت دارای 1.5 میلیارد سهم ممتاز است.

موضوع فعالیت

موضوع اصلی فعالیت ایجاد، راه‌اندازی و بهره‌برداری از خطوط تولید بیو اتانول و سایر سوخت‌های زیستی، محصولات پتروشیمیایی و پالایشی و انواع محصولات جانبی، انجام کلیه فعالیت‌های طراحی، ساخت، مونتاژ، نصب و راه‌اندازی تجهیزات مربوط به فعالیت و ... است.

برنامه افزایش سرمایه 720 درصدی

شرکت در نظر دارد قبل از مرحله بهره‌برداری سرمایه فعلی را از 500 به 4.09 هزار میلیارد تومان معادل 720 درصد از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور تامین منابع مورد نیاز جهت تکمیل و بهره‌برداری از دو طرح احداث کارخانه تولید بیواتانول سوختی در دو شهر کرمانشاه و باشت برساند.

صورت سود و زیان پنج سال اخیر

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ