1. شرکت ها
دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ ۱۴:۳۱
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کد خبر: 214082
مجوز افزایش سرمایه 47 تا 233 درصدی پنج شرکت بورسی و فرابورسی صادر شد
از سود و مطالبات و آورده:

مجوز افزایش سرمایه 47 تا 233 درصدی پنج شرکت بورسی و فرابورسی صادر شد

پنج شرکت بورسی و فرابورسی، مجوز افزایش سرمایه ۱۳۲، ۴۷، ۱۸۶، ۲۳۳ و ۴۸ درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پنج شرکت شهد، جهان فولاد سیرجان، پتروشیمی ارومیه، کشتیرانی دریای خزر و بیمه سرمد به ترتیب مجوز افزایش سرمایه 132، 47، 186، 233 و 48 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

بر اساس این گزارش، "غشهد" سرمایه فعلی را از 81.9 به 190 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

سرمایه فعلی "فجهان" از 7.5 به 11 هزار میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی بابت تأمین بخشی از مخارج سرمایه‌ای مورد نیاز جهت اجرای طرح‌های احداث احیای مستقیم شمارۀ 2 و احداث احیای مستقیم مگامدول و تامین سرمایه در گردش مورد نیاز صرف می شود.

همچنین "شاروم" سرمایه فعلی را از 70 به 200 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش اعمال می شود.

سرمایه فعلی "حخزر" از 108 به 360 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی برای اصلاح ساختار مالی، جبران مخارج سرمایه ای انجام شده و حفظ سرمایه درگردش بابت تامین منابع مالی لازم جهت تعمیرات ادواری شناورها صرف می شود.

در ای میان، "وسرمد" سرمایه فعلی را از 676.1 به هزار میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی برای اصلاح ساختار مالی، توسعه فعالیت های بیمه ای و رعایت قانونی بیمه مرکزی اعمال می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

 

 

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید