کد خبر: ۲۱۴۰۹۸
۰:۰ - ۱۴۰۲/۶/۲۸

رتبه اول
برای مرداد اعلام شد:

رتبه اول "پی پاد" در تعداد کارتخوان‌ های فروشگاهی با سهم بازار ۱۹.۰۹ درصدی

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با کسب سهم بازار ۱۹.۰۹ درصدی در مرداد، بیشترین تعداد کارتخوان‌ های فروشگاهی فعال سیستمی را در اختیار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق گزارش مرداد ماه شاپرک، بالغ بر ۴۱۲۰ میلیون تراکنش به ارزش ۹۵۱ هزار میلیارد تومان در شبکه پرداخت الکترونیک انجام شده که نسبت به بازه زمانی مشابه سال قبل از نظر تعدادی و ریالی ۱۰.۸ و ۴۰.۷ درصد افزایش داشت.

بر اساس این گزارش در این میان، شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با کسب سهم بازار ۱۹.۰۹ درصدی مرداد، بیشترین تعداد کارتخوان‌های فروشگاهی فعال سیستمی را در اختیار گرفت.

پی‌پاد از جمله شرکت‌هایی بشمار می‌رود که باز تعریف بعضی از کارتخوان‌های فروشگاهی را به عنوان ابزار پذیرش اینترنتی مد نظر قرار داده و با تسهیل انجام خدمات پرداخت کارت از طریق نرم‌افزار موبایلی و بر بستر اینترنت سعی در ایجاد سود و درآمد دارد.

افزایش سهم بازار

از سال ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۵ پیش بینی شده این شرکت سالانه حدود ۵۰۰ میلیارد تومان جهت خرید دارایی‌های ثابت مشهود پرداخت کند. ترسیم و اجرای این سیاست باعث شده تا پرداخت الکترونیک پاسارگاد در ابزار کارتخوان فروشگاهی تراکنش‌دار با کسب ۱۹.۸۲ درصد بالاترین سهم را در مرداد ماه بدست آورد.

اولویت‌های راهبردی شرکت برای سال جاری در سطح اول به عنوان سرمایه‌گذاری بر پرداخت غیر حضوری، ایجاد تمایز نسبت به رقبا و ایجاد جریان‌های درآمدی مستقل از کارمزد شاپرک در سطح دوم، مدیریت بهره‌وری و کیفیت تکمیل زنجیره ارزش و نفوذ در بازار و در سطح سوم نیز توسعه و بهبود زنجیره تامین، جذب و نگهداشت و افزایش بهره‌وری سرمایه انسانی تاکید دارد. بنابراین پی‌پاد در مرداد ماه توانست ۱۰.۵۱ درصد سهم مبلغی PSP ها از بازار تراکنش‌های کارتی را نیز اخذ کند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ