کد خبر: ۲۱۶۶۹۴
۰:۰ - ۱۴۰۲/۸/۲۹

رشد ۲۸۰ درصدی سرمایه گذاری چادرملو در طرح ها در نیمه نخست سال
مدیرعامل شرکت مطرح کرد:

رشد ۲۸۰ درصدی سرمایه گذاری چادرملو در طرح ها در نیمه نخست سال

مدیرعامل چادرملو با اشاره به برنامه ها در راستای توسعه زنجیره فولاد از رشد ۲۸۰ درصدی سرمایه گذاری در طرح ها در نیمه نخست سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت  چادرملو با در اختیار داشتن زنجیره تولید فولاد ، همواره در زمره سودآورترین فعالان صنعت فولاد و بازار سرمایه است.

بر اساس این گزارش، امیر علی طاهر زاده مدیرعامل چادرملو پس از گردهمایی مدیران شرکت های وابسته به ایمیدرو با اشاره به طرح ها و برنامه ها در راستای توسعه زنجیره فولاد بویژه در صنایع پائین دستی، گفت: سال گذشته با وجود کاهش قیمت‌ها در بازار جهانی ، محدودیت های انرژی و رشد شدید هزینه‌های تولید این شرکت توان را بر ارتقای بهره‌وری و افزایش تولید متمرکز کرد که این روند در سال جاری نیز تداوم داشت و در نیمه نخست عملکرد قابل قبولی بجا گذاشت.

وی افزود: درآمد 27.2 هزار میلیارد تومانی در 6 ماه اول سال نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت از رشد 32 درصدی دارد و عملکرد این شرکت در بخش های مختلف تولید کنسانتره، گندله، آهن اسفنجی و فولاد فراتر از برنامه تدوین شده بود. سرمایه‌گذاری‌ها در توسعه متوازن حلقه‌های زنجیره، موجب شده این شرکت با کمترین چالش، روند تولید فولاد را دنبال کند و در زمره سودآورترین شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی قرار بگیرد.

طاهر زاده ادامه داد: سرمایه گذاری چادرملو در طرح ها طی 6 ماه نخست سال 6.7 هزار میلیارد تومان بوده که 280 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتری شده است. استراتژی توسعه این شرکت بر پایه هوشمندسازی، انتقال فناوری، بومی سازی و توسعه زیست بوم فناورانه استوار است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ