کد خبر: ۲۱۶۷۰۳
۰:۰ - ۱۴۰۲/۸/۲۹

بیش از ۳ هزار راننده تپسی سهامدار این شرکت شدند
با اعطای ۱۴.۷ میلیون سهم به سفیران:

بیش از ۳ هزار راننده تپسی سهامدار این شرکت شدند

شرکت تپسی در اجرای طرح تشویقی از سهامدار شدن بیش از ۳ هزار راننده با اعطای ۱۴.۷ میلیون سهم به سفیران این ناوگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت تپسی که چندی پیش از اعطای سهام به راننده‌ها خبر داده بود، حالا از سهامدار شدن بیش از 3 هزار سفیر خبر داد.

بر اساس این گزارش، طبق طرح تشویقی تپسی که تا امروز اعلام شده به سفیرانی که در بازه زمانی سه‌ماهه موفق به انجام بیش از 1200 سفر شده باشند، معادل 20 درصد درآمد خالص هر سفر، سهام تعلق می‌گیرد. همچنین سفیرانی با 800 سفر، 10 درصد از درآمد خالص را سهام دریافت می‌کنند.

شمارش میزان سهام دریافتی برای راننده‎های واجد شرایط از تیر ماه آغاز شده و تا امروز حدود 14.7 میلیون سهم به سفیران این ناوگان تعلق گرفته است. این میزان با توجه به ارزش ریالی سهام تپسی در 28 آبان حدود 9.2 میلیارد تومان تخمین زده می‌شود.

تا به امروز بیشترین میزان سهام تعلق گرفته به راننده‌ها، متعلق به سفیری با 57 هزار سهم بوده و سفیری با فروش 34 هزار سهم رکورد پرفروش‌ترین را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که تا کنون تنها 24 درصد سفیران اقدام به فروش سهام کرده‌اند. 

میلاد منشی‌پور مدیرعامل تپسی در این خصوص گفت: سفیران بدنه اصلی کسب‌ و کار تپسی هستند و بخش قابل ملاحظه‌ای از موفقیت‌ها تا امروز مدیون تلاش‌های آنها است. این افراد ورای حرفه، شریک رشد و توسعه شرکت هستند. اعطای سهام به سفیران تپسی این امکان را ایجاد می‌کند که علاوه بر کسب درآمد روزانه در رشد شرکت نیز سهیم باشند. این اقدام، منجر به افزایش رضایت راننده‌ها و افزایش فعالیت آنها در ناوگان تپسی شده است.

تپسی در دور اول طرح سهام برای سفیران که اسفند سال 1401 اجرا شد به نشان قدردانی به 500 سفیر که از ابتدای تاسیس همراه این شرکت بودند 2 هزار سهم واگذار کرد. در طرح تشویقی این شرکت که تاکنون اجرا شده، سفیران سهامدار با گذشت یک ماه از دریافت سهم، می‌توانند درخواست فروش را در اپلیکیشن تپسی ثبت و اقدام به فروش سهام کنند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ