کد خبر: ۲۲۲۰۷۲
۰:۰ - ۱۴۰۳/۱/۱۱

وعده واریز جدید سود دو شرکت سرمایه پذیر برای مشمولان سهام عدالت
رئیس هیأت مدیره شرکت‌های تعاونی اعلام کرد:

وعده واریز جدید سود دو شرکت سرمایه پذیر برای مشمولان سهام عدالت

رئیس هیأت مدیره شرکت‌های تعاونی سهام عدالت از وعده واریز سود سهام عدالت جاماندگان سال ۱۴۰۱ شرکت‌های سرمایه‌پذیر در ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عسگر توکلی از واریز سود سهام عدالت جاماندگان سال ۱۴۰۱ شرکت‌های سرمایه‌پذیر در ابتدای سال جاری به حساب مشمولان خبر داد و به ایلنا، گفت: این افراد که ۳۰ درصد سهامداران سهام عدالت را شامل می‌شوند، مربوط به دو شرکت سرمایه‌پذیر است که سود حاصل از افزایش سرمایه آنها به‌موقع به حساب سهامداران واریز نشد.

وی افزود: پیرو مصوبه‌ای که شورای عالی بورس برای توزیع سود سهام عدالت سهامداران داشت، مقرر شده بود سود سهام عدالت در دو مرحله تا پایان آذر ماه و مرحله بعدی تا قبل پایان سال به حساب سهامداران واریز شود. در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ بخش بسیاری از این سود به حساب سهامداران واریز شد اما سهامداران یک یا دو شرکت که باید سود سرمایه را به‌موقع به حساب ها واریز می‌کردند از دریافت سود در این مرحله جا ماندند.

توکلی ادامه داد: با برنامه‌ریزی انجام‌شده، ۲۰ تا ۳۰ درصد سهامداران تحت پوشش سهام عدالت که سود سال ۱۴۰۱ را دریافت نکردند در سال ۱۴۰۳ این سود به حساب آنها واریز خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ