1. سایر حوزه ها
چهارشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۳۹
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کد خبر: 224145
دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول آغاز شد

دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول آغاز شد

دور جدید واگذاری حراج شماره‌های رند همراه اول از امروز 13 تیر آغاز شد و متقاضیان برای حضور در حراج باید به سامانه مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دور جدید واگذاری شماره های رند همراه اول از امروز، چهارشنبه 13 تیر آغاز شده و متقاضیان می توانند برای مشاهده و حضور در حراج به سامانه حراج نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه مراجعه کنند.

براساس اصول و ساختار ارزشی اپراتور اول تلفن همراه که مبین ارائه و انجام خدماتی آسان و در دسترس برای عموم متقاضیان شماره های رند است، واگذاری شماره های رند همراه اول از طریق برگزاری حراج برای عموم متقاضیان و به صورت اینترنتی به آدرس https://rond.mci.ir صورت می پذیرد.

متقاضیان شرکت در حراج شماره های رند همراه اول، باید ضمن تأیید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج و وارد کردن صحیح اطلاعات درخواستی و هویتی در سامانه، نسبت به واریز آنلاین رقم ودیعه که معادل ۲۰ درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مدنظر است، اقدام کنند.

برقراری اعتبار زمانی هر حراج نیز منوط به دو شرط است که لزوماً هر دو باید برقرار باشد تا حراج به اتمام برسد. شرط نخست آنکه زمان قانونی حراج به اتمام برسد که این زمان برای هر حراج متغیر است و در زمان شروع حراج اعلام می شود.

دیگری هم اینکه از آخرین پیشنهاد قیمت بر روی یک شماره، باید ۸ ساعت گذشته باشد. در صورت اعلام پیشنهاد جدید قبل از اتمام مدت زمان حراج، مدت زمان حراج برای یک دوره ۸ ساعته دیگر تمدید می شود.

تمامی متقاضیان شرکت در طرح حراج شماره های رند همراه اول می توانند به آدرس https://rond.mci.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید