کد خبر: ۱۲۹۱۶۳
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۳/۲۸

نتایج نخستین مجمع سالانه

نتایج نخستین مجمع سالانه "افق" مشخص شد/ زمان تقسیم سود

اولین مجمع سالانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بعد از عرضه اولیه سال گذشته ، برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی ، مقرر شد به هر سهم ۲۷۰ تومان سود توزیع شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش درحالی ۲۷ بهمن سال گذشته با کشف قیمت ۱۶۹۵ تومانی هر سهم وارد بورس شده که قبل از ظهر امروز، اولین مجمع سالانه آن بعد از ورود به بورس، در پژوهشگاه صنعت نفت با حضور بیش ۹۱ درصد سهامداران برگزار شد.

در این مجمع، پس از قرائت گزارش هیات مدیره برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۷ و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت،صورت های مالی تصویب و بنا به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از ۲۹۷۹ ریال سود محقق شده هر سهم ۲۷۰۰ ریال معادل ۹۰ درصد برای هر سهم توزیع شود.

همچنین به اتفاق آرا گروه صنعتی گلرنگ،گروه سرمایه گذاری کوروش، گروه مدیریت صنعت خرده فروشی کوروش، گسترش گلپخش گلرنگ و گسترش گلرنگ پخش به مدت دو سال دیگر به عنوان اعضای هیات مدیره ابقا شدند.

بر این اساس، سهامداران حقیقی با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت و ارائه اصل و کپی کارت ملی از ۱۵ تیر تا ۲۵ اسفند ماه می توانند سود خود را دریافت کنند.سهامداران حقوقی نیز با هماهنگی قبلی، درخواست کتبی به همراه اعلام شماره حساب از یک مرداد تا ۲۵ اسفند ماه می توانند نسبت به دریافت سود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با سرمایه اسمی ۱۰۰ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ