کد خبر: ۱۲۹۵۷۳
۹:۱ - ۱۳۹۸/۴/۱۰

شرایط فروش اقساطی سه محصول ایران خودرو اعلام شد
برای فردا و با موعد تحویل ۳۰ روزه :

شرایط فروش اقساطی سه محصول ایران خودرو اعلام شد

ایران خودرو از شرایط فروش اعتباری ویژه سه محصول در تیرماه به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح فردا و با موعد تحویل ۳۰ روزه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو از شرایط فروش اعتباری محصولات به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح سه‌شنبه 11 تیر ماه تا زمان تکمیل ظرفیت و با موعد تحویل 30 روزه خبر داد.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلترهایی را طبق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده که در صورت ثبت نام مغایر با آن،ثبت نام مشتری از سوی شرکت یک طرفه ابطال و وجه وی مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری:
در این روش فروش، صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.

از این رو، اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب وی مسترد خواهد شد.

چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث مانند اقوام درجه یک ،دو و ... وجود ندارد.

انتهای پیام
 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ