کد خبر: ۱۴۷۸۱۴
۰:۱ - ۱۳۹۹/۱/۱۰

برنامه ادغام یا منحل ۲۰ زیرمجموعه هلدینگ سیمانی/ رشد ۳۰۰ درصدی ارزش سبد
همراه با اقدامات نه ماه سال گذشته اعلام شد:

برنامه ادغام یا منحل ۲۰ زیرمجموعه هلدینگ سیمانی/ رشد ۳۰۰ درصدی ارزش سبد

هلدینگ سرمایه گذاری سیمان تامین با اعلام اقدامات نه ماه سال گذشته از رشد ۳۰۰ درصدی ارزش سبد از ادغام یا انحلال ۲۰ زیرمجموعه در سال جاری خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری سیمان تامین که یکی از شرکت‌های تابعه شستا بوده و دارای برنامه عرضه اولیه در بورس است ، درباره اقدامات و نتایج نه ماهه سال گذشته اعلام کرد: هزینه های مالی با کاهش ۲۱ درصدی نسبت به ۹ ماهه سال ۹۷ که ۱۲۶ میلیارد تومان بود به ۹۹ میلیارد تومان رسیده که ناشی از تسویه بدهی‌های ارزی شرکت های گروه از جمله سیمان آبیک و خوزستان بوده که آثار مالی مثبت قابل توجهی در گروه داشته است.

همچنین در حالی کلیه مطالبات سود سهام معوق شرکت‌های زیر مجموعه از سال ۹۶ تا پایان سال ۹۷ وصول شده که ارزش پرتفوی گروه از ۳.۸۳ هزار میلیارد تومان ابتدای سال قبل به ۱۵.۳ هزار میلیارد تومان رسیده که حکایت از رشد ۳۰۰ درصدی دارد.

دفاتر مرکزی شرکت‌های سیمانی گروہ هم جمع آوری و منتقل شد و ۸ شرکت از شرکت های زیانده و کم بازده گروه تعیین تکلیف شدند و برای تعیین تکلیف ( ادغام یا انحلال) بیش از ۲۰ شرکت کم بازده برنامه ریزی شده است.

دفاتر مرکزی ۱۱ شرکت‌ سیمانی گروه شامل فارس نو،  غرب، نی ری، بهبهان، شاهرود، خوزستان، بجنورد، ساوه، قائن، صوفیان و سیمان ارومیه از دفتر مرکزی در تهران به محل کارخانه منتقل شده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ