کد خبر: ۱۵۵۳۵۳
۹:۲ - ۱۳۹۹/۴/۱۶

برنامه افزایش سرمایه ۱۳۲۷، ۲۱۸ و ۷۷ درصدی دو سهم شرکت و پست بانک
از سه محل تجدید ارزیابی، آورده و اندوخته صورت می گیرد:

برنامه افزایش سرمایه ۱۳۲۷، ۲۱۸ و ۷۷ درصدی دو سهم شرکت و پست بانک

دامداری تلیسه نمونه، پست بانک و پتروشیمی دهدشت از برنامه افزایش سرمایه ۱۳۲۷، ۲۱۸ و ۷۷ درصدی از سه محل تجدید ارزیابی، آورده نقدی سهامداران و سایر اندوخته ها خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سه شرکت دامداری تلیسه نمونه، پست بانک و پتروشیمی دهدشت از برنامه افزایش سرمایه 1327، 218 و 77 درصدی خبر دادند.

براین اساس، "تلیسه" در نظر دارد سرمایه فعلی را در صورت موافقت سازمان بورس از 35 به 499.3 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال خواهد شد تا قادر به اصلاح ساختار مالی و بهبود نسبت مالکانه شود.

همچنین "وپست" درصدد است سرمایه فعلی را از 323.3 میلیارد تومان به 1.02 هزار میلیارد تومان برساند. تامین مالی این بانک بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها صورت خواهد گرفت تا صرف اصلاح ساختار مالی شود.

دراین میان، "دهدشت" نیز در نظر دارد سرمایه فعلی را از 154.9 به 273.9 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس از دو محل آورده نقدی سهامداران و سایر اندوخته ها با هدف مشارکت در افزایش سرمایه شرکت سرمایه پذیر اعمال خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ