کد خبر: ۱۵۶۳۳۸
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۵/۱۱

بزرگترین شرکت بیمه برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی داد

بزرگترین شرکت بیمه برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی داد

مدیرعامل بزرگترین شرکت بیمه حاضر در بازار سهام با اعلام برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی در دو مرحله، وعده داد مرحله اول از محل سود انباشته و تا شهریور عملی شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معصوم ضمیری با اعلام اینکه بیمه پاسارگاد سود مناسبی از سرمایه گذاری در بورس محقق کرده در خصوص وضعیت عملیاتی و دلایل رشد سودآوری این شرکت فرابورسی گفت : رویه "بپاس" نسبت به سایر شرکت‌های بیمه کمی ‌متفاوت بوده و برنامه ریزی ۱۰ سال قبل توسعه بیمه‌های عمر با بیش از ۵ میلیون بیمه‌شد به بار نشسته است.

وی ادامه داد: روند مثبت فروش بیمه‌نامه‌های عمر و جذب منابع ، تداوم دارد و با توجه به رونق بازارسرمایه، انتظار می‌رود سودهای مطلوبی کسب شود . بنابراین درحالی این شرکت با سرمایه اسمی ۵۱۰ میلیارد تومانی، بالاترین سرمایه را در بین شرکت‌های هم گروه دارد که برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از محل سود انباشته هم شهریور اجرا خواهد شد .

ضمیری افزود: مرحله دوم افزایش سرمایه هم سال آینده انجام خواهد شد و طی سرمایه بیمه پاسارگاد به ۲ هزار میلیارد تومان خواهد رسید. در این میان هر چند دارایی‌های ارزشمندی وجود دارد و به لحاظ تعداد شعب، سومین شرکت بیمه‌ای بشمار می رود اما فعلا هیچ برنامه‌ای برای افزایش سرمایه از مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها نیست .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressi

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ