کد خبر: ۱۶۶۵۸۵
۰:۱ - ۱۴۰۰/۱/۱۷

فعالیت های اجتماعی ملی و مذهبی ممنوع شد / پیشنهاد قرنطینه ۱۰ روزه تهران
معاون وزارت بهداشت و معاون فرماندهی کرونا استان :

فعالیت های اجتماعی ملی و مذهبی ممنوع شد / پیشنهاد قرنطینه ۱۰ روزه تهران

معاون وزارت بهداشت و معاون درمان ستاد کرونای استان تهران از ممنوعیت فعالیت های اجتماعی ملی و مذهبی و آموزشی و پیشنهاد قرنطینه ۱۰ روزه خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، نادر توکلی در جلسه عصر دیروز ستاد مدیریت کرونای استان تهران ، پیشنهاد داد پایتخت برای ۱۰ روز قرنطینه شود که در این صورت ، همه مشاغل استان به جز مشاغل گروه یک (مشاغل ضروری) تعطیل خواهند شد.

ایرج حریرچی معاون وزارت بهداشت هم گفت : تمامی فعالیت های اجتماعی اعم از ملی و مذهبی به همراه فعالیت های آموزشی در شهرهای قرمز ممنوع بوده و تنها 50 درصد کارکنان مشاغل ضروری و دوم سوم مشاغل غیر ضروری مجاز به حضور در محل کار هستند. همچنین برگزاری جلسه با ۱۰ تا ۱۵ نفر ، لغو غیر قانونی بوده و سفر با خودرو غیر بومی و خروج خودرو بومیان از شهرهای قرمز ممنوع است.

وی از درخواست اعمال محدویت های بیشتر در استان تهران از سوی مسئولان خبر داد.

غفور قاسم پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج هم گفت: با افزایش صعودی مبتلایان به کرونا ، کرج از نارنجی به قرمز بازگشت و علاوه بر ممنوعیت تردد پلاک‌های غیر بومی، فعالیت مشاغل اصناف و گروه‌ها نیز به جز مشاغل ضروری، ممنوع است . کافه‌ها و رستوران تعطیل و فقط به صورت بیرون بر ، فعال خواهند بود. هر گونه مراسم عروسی و عزا هم ممنوع است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ