کد خبر: ۱۶۷۶۴۵
۰:۰ - ۱۴۰۰/۲/۱۴

مجوز افزایش سرمایه ۱۴۰۳ تا ۵۲۸ درصدی پنج شرکت بورسی صادر شد
از محل تجدید ارزیابی:

مجوز افزایش سرمایه ۱۴۰۳ تا ۵۲۸ درصدی پنج شرکت بورسی صادر شد

پنج شرکت بورسی مجوز افزایش سرمایه ۱۴۰۳، ۱۱۷۶، ۱۱۶۷، ۹۷۶ و ۵۲۸ درصدی را از محل تجدید ارزیابی گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پنج شرکت محور خودرو، دشت مرغاب، قند ثابت خراسان، بیمه ملت و نیروترانس به ترتیب مجوز افزایش سرمایه 1403، 1176، 1167، 976 و 528 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

براین اساس، "خمحور" سرمایه فعلی را از 42 به 632.5 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

سرمایه فعلی "غدشت" هم از 5.3 به 68.1 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها اعمال و صرف اصلاح ساختار مالی می شود.

همچنین "قثابت" سرمایه فعلی را از 51 به 646.2 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

در این میان، سرمایه فعلی "ملت" از 285 میلیارد تومان به بیش از 3 هزار میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها اعمال و صرف اصلاح ساختار مالی می شود.

"بنیرو" نیز سرمایه فعلی را از 150 به 941.8 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ