کد خبر: ۱۷۶۰۲۴
۰:۰ - ۱۴۰۰/۷/۲۰

مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه ۵۶۷ درصدی برای دومین بار تمدید شد
از محل آورده نقدی :

مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه ۵۶۷ درصدی برای دومین بار تمدید شد

شرکت لیزینگ با گذشت بیش از یک ماه از مجمع فوق العاده و عدم دریافت مجوز پذیره نویسی، مجبور به تمدید مجدد مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه ۵۶۷ درصدی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت لیزینگ ایران با گذشت بیش از یک ماه از برگزاری مجمع فوق العاده و عدم اخذ مجوز انتشار پذیره نویسی از تمدید مجدد مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه 567 درصدی تا 19 آبان خبر داد.

براین اساس، اداره نظارت بر انتشار و ثبت و اوراق بهادار سرمایه ای سازمان بورس با ارسال نامه‌ای به مدیرعامل "ولیز" اعلام کرد: بازگشت به نامه 6 مهر شرکت مبنی بر درخواست تمدید مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه به‌ استناد ماده 6 دستورالعمل اجرایی افزایش سرمایۀ شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران یا فرابورس از طریق صرف سهام با سلب حق تقدم و با توجه به دلایل ارائه شده، مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه به مدت 30 روز و تا 19 آبان تمدید می‌شود.

عدم شروع پذیره‌نویسی در مهلت مقرر موجب ابطال این مجوز شده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود. شرکت باید طبق ماده قانونی فوق تمدید مهلت را بصورت فوری از طریق سامانه کدال به اطلاع عموم برساند.

بنابراین گزارش، مجمع فوق العاده لیزینگ ایران با دستور جلسه تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه، 10 شهریور برگزار و افزایش سرمایه 567 درصدی از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی مورد تصویب قرار گرفت تا سرمایه فعلی از 60 به 400 میلیارد تومان برسد. سازمان بورس پیش از این یک بار دیگر هم با تمدید مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه این شرکت به مدت 30 روز و تا 19 مهر موافقت کرده بود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ