کد خبر: ۱۷۸۷۸۳
۰:۰ - ۱۴۰۰/۹/۵

ماموریت وزارت اقتصاد برای حل مشکل بورس با چند برنامه / وعده سال شکوفایی
معاون اقتصادی رئیس جمهور اعلام کرد:

ماموریت وزارت اقتصاد برای حل مشکل بورس با چند برنامه / وعده سال شکوفایی

معاون اقتصادی رئیس جمهور با اعلام ماموریت وزارت اقتصاد برای حل مشکل بورس و چند برنامه ، گفت: دخالت دستوری دولت در بلندمدت منجر به تخریب خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن رضایی درباره برنامه های دولت برای عملی کردن حمایت از بورس که همچنان در مدار بلاتکلیفی و نزولی است ، گفت: وزارت اقتصاد مامور حل مشکل بورس و تزریق امید به سهامداران خرد شده تا چند اقدام اساسی انجام دهد .

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ۸۰ درصد سهامداران بورس ، افراد حقیقی هستند در گام اول مقرر شد کانونی برای عضویت سهامداران خرد ایجاد شود تا در هیأت مدیره و مدیریت بورس تصمیم گیر باشند. همچنین  عوامل موثر مانند بازارگردان‌ها و تعیین کنندگان بسته‌های بورسی ، اقدام به اصلاح دامنه نوسان کنند تا وضعیت بهتر شود.

این مقام مسئول ادامه داد: با این همه ، حل مشکلات بورس به صورت دستوری ، امکان پذیر نیست. چرا که هر دخالت دستوری دولت شاید در مقطعی وضعیت بورس را سامان دهد ولی در دراز مدت اوضاع بورس خراب خواهد شد.

رضایی وعده داد : سال  آینده ، سال شکوفایی اقتصادی و گره گشایی مشکلات معیشتی مردم و محرومیت زدایی استان ها خواهد بود و امید است همه کمک کنند تا مسئله معیشت مردم و محرومیت ها هرچه زودتر برطرف شود.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ