کد خبر: ۱۸۹۲۰۱
۰:۰ - ۱۴۰۱/۲/۲۵

زمان معامله و گشایش نماد دهمین تامین سرمایه در بازار دوم فرابورس
با سرمایه ۷۰۰ میلیارد تومانی اعلام شد:

زمان معامله و گشایش نماد دهمین تامین سرمایه در بازار دوم فرابورس

فرابورس از زمان گشایش نماد دهمین شرکت تامین سرمایه با سرمایه ۷۰۰ میلیارد تومانی در بازار دوم این بورس و لزوم تعیین کارگزار ناظر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن اشعری زاد مدیر عملیات بازار شرکت فرابورس به استناد پذیرش سهام شرکت تامین سرمایه دماوند در 15 تیر سال 1400 اعلام کرد: "تماوند" روز سه شنبه 27 اردیبهشت در بازار عادی گشایش می یابد.

با توجه به اینکه قابلیت معامله سهام این شرکت منوط به تعیین کارگزار ناظر است، مقتضی است کارگزاران عضو فرابورس نسبت به تعیین کارگزار ناظر برای مشتریان در سامانه معاملاتی، حداکثر تا پایان روز دوشنبه 26 اردیبهشت اقدام کنند.

بنابراین گزارش، تامین سرمایه دماوند نخستین شرکت تأمین سرمایه ای است که بر اساس اخذ مجوز تأسیس از شورای عالی بورس از ابتدا بصورت سهامی عام به ثبت رسید و مابقی سهام شرکت نیز یکم بهمن سال 98 از طریق پذیره نویسی در فرابورس به عموم عرضه شد.

این شرکت با سرمایه اسمی 700 میلیارد تومانی دهمین تامین سرمایه حاضر در این صنعت بشمار می رود که مالکیت 35 درصد سهام آن در اختیار شرکت مادرتخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا است و 34.7 درصد سهام هم به شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان تعلق دارد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ