کد خبر: ۲۱۴۰۷۶
۹:۴۳ - ۱۴۰۲/۶/۲۷

سایپا برای دومین بار ۱۰۰ درصد سهام زیرمجموعه غیر بورسی را به مزایده گذاشت
به ارزش ۴.۲ هزار میلیارد تومان:

سایپا برای دومین بار ۱۰۰ درصد سهام زیرمجموعه غیر بورسی را به مزایده گذاشت

شرکت سایپا برای دومین بار، تصمیم به واگذاری ۱۰۰ درصد سهام خودروسازی بنیان توسعه صنعت پارس گرفت که از طریق مزایده و به ارزش ۴.۲ هزار میلیارد تومان اماده شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سایپا که اسفند سال گذشته 100 درصد سهام خودروسازی بنیان توسعه صنعت پارس را از طریق مزایده به فروش گذاشت برای بار دوم درصدد واگذاری سهام این شرکت غیر بورسی برآمد.

بر اساس این گزارش، "خساپا" اعلام کرد: در نظر دارد 100 درصد سهام شرکت خودروسازی بنیان توسعه صنعت پارس (سهامی خاص) را بصورت یکجا و نقد به ارزش 4.2 هزار میلیارد تومان از طریق مزایده واگذار کند. (بار نخست ارزش کل 2 هزار میلیارد تومان تعیین شده بود.)

اشخاص حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در مزایده دارند باید معادل 5 درصد ثمن معامله به مبلغ 210.6 میلیارد تومان را به عنوان سپرده حضور در مزایده به حساب واریز کنند. پاکات مزایده 30 مهر بازگشایی می شود.

این شرکت که در کیلومتر 7 جاده ساوه سلفچگان واقع شده، 25 اردیبهشت سال 82 تاسیس شد و فعالیت اصلی آن شامل طراحی، ساخت مونتاژ، صادرات، خرید و فروش انواع خودروهای بنزینی، دیزلی و دوگانه سوز و طراحی، ساخت، واردات، صادرات و خرید و فروش انواع لوازم و قطعات یدکی خودرو ها است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ