کد خبر: ۹۵۹۲
۰:۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۸

بانک تجارت فروشنده ۹۹ درصد یک شرکت شد/ عرضه ۱۰ درصد بیمه حافظ
۲۱ بهمن در فرابورس انجام می شود:

بانک تجارت فروشنده ۹۹ درصد یک شرکت شد/ عرضه ۱۰ درصد بیمه حافظ

بانک تجارت درصدد واگذاری ۹۹.۹ درصد از سهام آرد تجارت به ارزش پایه ۲۴.۸ میلیارد تومان برآمده است. یک سهامدار حقوقی دیگر هم ۱۰ درصد بیمه حافظ را عرضه می کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک تجارت که مانند اکثر شرکت ها و بانک های حاضر در بازار سهام حال و روز خوشی ندارد و از 23 آذر سال جاری برای اولین بار شاهد قیمت های کمتر از 100 تومان شده ، درصدد واگذاری 99.9 درصد از سهام شرکت آرد تجارت برآمده است.

این عرضه شامل 26 میلیون و 499 هزار و 800 سهم است که به قیمت پایه هر سهم 9 هزار و 379 ریال و به ارزش پایه بیش از 24.8 میلیارد تومان در روز سه شنبه 21 بهمن در بازار سوم فرابورس عرضه خواهد شد. 

همچنین واگذاری این بلوک به صورت 40 درصد نقد (با پرداخت 9 روز کاری بعد از انجام معامله ) و باقی اقساط، با حداقل سپرده 745 میلیون تومان تعیین شده که توسط کارگزاری بانک تجارت انجام خواهد شد.

براساس این گزارش، در همان روز 21 بهمن نیز 10 درصد از سهام شرکت بیمه حافظ با سرمایه اسمی 6.1 میلیارد تومانی در بازار پایه فرابورس روی میز فروش خواهد رفت.

این واگذاری شامل 6.1 میلیون سهم بوده که به قیمت پایه هر سهم 315 تومان و به ارزش 1.9 میلیارد تومان به صورت یکجا و نقد توسط گروه اقتصاد سابین و بوسیله کارگزاری حافظ انجام می شود.

انتهای پیام 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ