کد خبر: ۱۴۶۸۸۵
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰

زمان راه اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک شرکت بورسی اعلام شد
تا شهریور سال آینده :

زمان راه اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک شرکت بورسی اعلام شد

مدیران عامل نیرومحرکه و ایران خودرو از راه اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک با ظرفیت روزانه ۳۲۵ هزار دستگاه تا شهریور سال آینده و بومی‌سازی فنآوری تولید این محصول در نقشه راه توسعه خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، داود اسماعیل پور مدیرعامل نیرومحرکه در بازدید مدیرعامل ایران خودرو و هیات همراه از خطوط تولید این شرکت گفت: با سرمایه گذاری صورت گرفته این خط تولید شهریور سال آینده به بهره برداری خواهد رسید. ظرفیت تولید "تمحرکه" روزانه ۲.۵ هزار دستگاه انواع گیربکس دستی و اتوماتیک شش دنده است که تا پایان سال جاری به ۳۲۵ هزار دستگاه می رسد.

وی با اشاره به چهار پروژه جدید طراحی و تولید گیربکس در برنامه های راهبردی افزود: این شرکت در راستای نقشه راه توسعه محصول و گیربکس ایران خودرو آماده هر نوع همکاری است.

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو نیز با اعلام حمایت از کار‌های نو و خلاقانه گفت: مطالعات بازار نشان می دهد حداقل ۵۰ درصد نیاز بازار به گیربکس های اتوماتیک است و بر همین اساس بومی‌سازی فنآوری تولید آن در نقشه راه توسعه محصول ایران خودرو دیده شده است. طراحی و ساخت گیربکس نیمه اتوماتیک نیز برای خودروهای اقتصادی در شرکت نیرو محرکه انجام می‌شود.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ