کد خبر: ۱۵۸۱۶۹
۰:۰ - ۱۳۹۹/۶/۳۱

پذیرش و درج نماد زیرمجموعه بانک سینا در فرابورس / مشخصات

پذیرش و درج نماد زیرمجموعه بانک سینا در فرابورس / مشخصات

بانک سینا از پذیرش و درج نماد شرکت زیرمجموعه در بازار اول فرابورس برای عرضه اولیه ۱۲ درصد سهام خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی در امروز شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک سینا از پذیرش سهام شرکت زیرمجموعه در بازار اول معاملات فرابورس خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی در امروز دوشنبه شد.

براین اساس، "وسینا" اعلام کرد: پذيرش و درج نماد شرکت مديريت سرمايه گذاري کوثر بهمن در بازار اول فرابورس انجام شده و عرضه اولیه سهام متعاقباً از سایت های مربوطه اعلام می شود.

طبق بررسی های بورس پرس، مدیریت سرمایه گذاری کوثرر بهمن ۳ مهر سال ۱۳۶۲ با نام شرکت کلپورگان تاسیس و در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده و نام شرکت در مجمع فوق العاده ۳۱ شهریور سال ۸۲ تغییر یافته است. در حال حاضر ۱۰۰ درصد سهام این شرکت متعلق به بانک سینا بوده و واحد نهایی بنیاد مستضعفان بشمار می‌رود. مقرر شده ۱۲ درصد سهام این شرکت در زمان اعلامی توسط فرابورس عرضه اولیه شود.

سرمایه اولیه این شرکت با ۱۶ نیروی انسانی، ۵ میلیون تومان بوده و طی ۶ مرحله افزایش سرمایه به ۲۵۰ میلیارد تومان رسیده است. از نکات جالب توجه حضور محمد ابراهیم محمد پورزرندی رئیس هیات مدیره شرکت بورس در عضویت هیات مدیره این شرکت از سال ۹۹ تاکنون است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ