کد خبر: ۱۹۷۰۹۴
۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۸/۲۸

عرضه بلوک ۷.۳۳ درصدی بانک صادرات بیش از ۲.۸ برابر قیمت تابلو
توسط یکی از سهامداران عمده اعلام شد:

عرضه بلوک ۷.۳۳ درصدی بانک صادرات بیش از ۲.۸ برابر قیمت تابلو

شرایط و زمان عرضه بلوک ۷.۳۳ درصدی بانک صادرات از سوی یکی از سهامداران عمده بطور با بیش از ۲.۸ برابر قیمت تابلو اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در نظر دارد بلوک 7.33 درصدی سهام بانک صادرات را بطور یکجا یا نقد و شرایطی در بازار دوم معاملات بورس به فروش برساند تا در صورت انجام از درصد مالکیت بکاهد.

به این ترتیب، مقرر شده 12 میلیارد و 855 میلیون و 275 هزار و 321 سهم در نماد "وبصادر"، شنبه 5 آذر از طریق کارگزاری بانک صادرات عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم 400 تومان (2.8 برابر قیمت فعلی سهم در تابلو) و قیمت پایه کل 5.1 هزار میلیارد تومان تعیین شده است.

خریدار در صورت تمایل به خرید نقدی موظف است کل مبلغ مورد معامله را وفق مقررات ظرف مدت حداکثر دو روز کاری از زمان مشخص شدن برنده مزایده پرداخت کند.

در صورت تقاضای خرید اقساطی باید 50 درصد ارزش کل معامله بصورت نقدی حداکثر ظرف مدت 14 روز کاری بعد مشخص شدن برنده و الباقی 50 درصد ارزش معامله در قالب 6 قسط مساوی با فواصل شش ماهه و سود سالانه 18 درصد پرداخت شود که تاریخ اولین قسط 6 ماه پس از قطعیت معامله در بورس است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ