کد خبر: ۴۳۲۷۴
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰

مالک اصلی و دیپلمه کارآفرین

مالک اصلی و دیپلمه کارآفرین "چکاپا" فروشنده بلوکی سهام شد

دیپلمه کارآفرین و مالک اصلی شرکت کاغذ پارس ، زمان و شرایط عرضه ۱۸.۸ درصدی این شرکت را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت کاغذی پارس که 19 اردیبشهت سال جاری به عنوان اولین شرکت جدید وارد بازار سهام شد و تاکنون با رشد قیمت 92 درصدی از 150 تومان کشف قیمت به حدود 288 تومان چهارشنبه پیش رسیده، طی روزهای آینده عرضه عمده سهام خواهد داشت.

به این ترتیب، محمد جواد مقدم که 9 مهر  92 اقدام به خرید این شرکت به ارزش 77 میلیارد تومان کرده ، چهارشنبه 22 دی ، 18.87 درصد از سهام "چکاپا" را شامل 248 میلیون و 366 میلیون و 799 سهم ، به قیمت پایه هر سهم 350 تومان و به ارزش 8.69 میلیارد تومان عرضه می کند.

این عرضه در بازار دوم معاملات فرابورس به صورت یکجا و از سوی کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران انجام خواهد شد.

مقدم رئیس هیات مدیره این شرکت با مدرک دیپلم بوده و سال‌ها در صنعت پلیمر و پتروشیمی قم فعالیت داشته و به عنوان کارآفرین برتر و صادرکننده نمونه کشوری شناخته شده است. وی دارای سوابق رئیس هیات مدیره در شرکت های الیاف گلریز قم، گلریز پلیمر قم و گلریز صنعت شوشتر است. احمد مقدم نیز مدیرعامل کاغذ پارس است.

براساس این گزارش، "چکاپا" با سرمایه بیش از 131 میلیارد تومانی، سود هرسهم سال مالی جاری را 329 ریال پیش بینی کرده است.

این شرکت از سال 1346 در هفت تپه شوش ( واقع در استان خوزستان) توسط بانک صنعت و معدن، بانک اعتبارات صنعتی، موسسه CIF وابسته به بانک جهانی و سرمایه گذاران بخش خصوصی تاسیس شد و از سال 57 به بانک صنعت و معدن و سپس دو زیر مجموعه این بانک یعنی سرمایه گذاری صنعت و معدن و آتیه دماوند منتقل شد.

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ