کد خبر: ۱۶۳۸۹۴
۰:۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

معاملات مشکوک چهار سیمانی و ۱۱ نماد در روز ریزش ۳۰ هزار واحدی شاخص

معاملات مشکوک چهار سیمانی و ۱۱ نماد در روز ریزش ۳۰ هزار واحدی شاخص

در روز ریزش ۳۰ هزار و ۸۴۳ واحدی شاخص، چهار شرکت سیمانی به همراه ۱۱ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار سهام متاثر از جو منفی حاکم و نبود تقاضای قوی در دامنه منفی آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت نماگر بازار با ریزش 30 هزار و 843 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 229 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 10.2 و 4.9 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به ایران خودرو و سایپا با داد و ستد بیش از 1.3 میلیارد سهم و بانک تجارت، بانک صادرات به همراه گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو با تقاضای 654، 465 و 447 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 8 تا چهار برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت سرامیک اردکان حاضر در بازار اول بورس با رشد 3 درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد 101.1 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های سیمان قائن، سیمان مجد خواف، آبادگران کیش، پلی اکریل، مرجان کار، فن آوا، سیمان بهبهان، سازه پویش، دوده صنعتی پارس، لیزینگ صنعت و معدن، آ.س. پ، خوراک دام پارس، سیمان باقران و قند شیرین خراسان مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور چهار شرکت سیمانی به همراه 11 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ