کد خبر: ۱۶۷۶۹۴
۰:۰ - ۱۴۰۰/۲/۱۶

معاملات مشکوک
در روز رشد ۵۲۰۳ واحدی شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک "خبهمن"، سه شرکت سرمایه گذاری، دو سهم قندی + ۹ نماد

در روز رشد ۵۲۰۳ واحدی شاخص، گروه بهمن، سه شرکت سرمایه گذاری، دو سهم قندی به همراه ۹ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار سهام با گرایش مثبت در برخی گروه های بزرگ آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با رشد 5203 واحدی و ورود به کانال یک میلیون و 172 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 3.1 و 6 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد که بالا بودن ارزش معاملات فرابورس مربوط به معاملات اوراق است. بیشترین حجم معاملات هم به ایران خودرو، بانک ملت، سایپا، گروه بهمن به همراه سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان با داد و ستد 769، 394، 387، 343 و 245 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 20 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت قند تربت جام حاضر در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس با افت 1.9 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 601.2 هزار سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های گسترش سرمایه گذاری ایرانیان، سرمایه گذاری توسعه و عمران اردبیل، آرتاویل تایر، پلاستیک شاهین، فولاد آلیاژی یزد، سرمایه گذاری کردستان، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، گروه بهمن، بیمه سامان، پلی پروپیلن جم، واسپاری ملت، قند بیستون، سرمایه گذاری توس گستر و خدمات انفورماتیک مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور گروه بهمن، سه شرکت سرمایه گذاری، دو سهم قندی به همراه 10 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» رضا عظیمی | ساعت ۱۸:۳ - ۱۴۰۰/۲/۱۶
0
0
پاسخ
سهام خبهمن به خاطر افتتاح خط تولید موتورهای کم مصرف سه سیلند و چهارسیلندر با استانداردهای یورو شش تحت عنوان موتورهای تیوان به سفارش شرکت بهمن و سایپا مورد توجه قرار گرفته
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ