1. بورس ها
دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ۱۴:۳۷
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کد خبر: 221001
امید به رشد بازار سهام در صورت ادامه حمایت از خط  2.07 میلیون واحدی شاخص

امید به رشد بازار سهام در صورت ادامه حمایت از خط 2.07 میلیون واحدی شاخص

تحلیلگر بازار سرمایه اعلام کرد: تا زمانی که سطح حمایتی ۲.۰۷ میلیون واحدی شاخص شکسته نشود، می توان به برگشت و رشد امید داشت!

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی ملک لی تحلیلگر بازار سرمایه درباره آینده کوتاه مدت شاخص که همچنان به روند نزولی در کانال ۲.۱ میلیون واحدی ادامه می دهد به باشگاه خبرنگاران جوان، اعلام کرد: شاخص کل هفته گذشته با کاهش حدود ۰.۳۴ درصدی به عدد دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد رسید تا هفته‌ای تقریبا منفی ثبت شود.

براساس این گزاش، سطح حمایتی ۲.۰۷ میلیون واحدی شاخص همچنان تا وقتی شکسته نشود، می توان به برگشت و رشد امید داشت اما اگر این محدوده شکسته شود باید منتظر حضور شاخص در اعداد پایین تر بود.

امید به رشد بازار سهام در صورت ادامه حمایت از خط  2.07 میلیون واحدی شاخصامید به رشد بازار سهام در صورت ادامه حمایت از خط  2.07 میلیون واحدی شاخص

شاخص کل هم وزن نیز که نماگر بهتری از وضعیت بورس بوده پس از افزایش حدود یک درصدی در پایان هفته به ۷۳۹ هزار واحد رسید. این شاخص در محدوده ۷۳۰ هزار به خوبی حمایت شد و انتظار می رود به این روند ادامه دهد. حمایت مهم شاخص هم وزن ، محدوده ۷۰۸ هزار واحد است.

امید به رشد بازار سهام در صورت ادامه حمایت از خط  2.07 میلیون واحدی شاخص

امید به رشد بازار سهام در صورت ادامه حمایت از خط  2.07 میلیون واحدی شاخصامید به رشد بازار سهام در صورت ادامه حمایت از خط  2.07 میلیون واحدی شاخصامید به رشد بازار سهام در صورت ادامه حمایت از خط  2.07 میلیون واحدی شاخص

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید