کد خبر: ۱۳۶۷۲۷
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۷/۱۵

نتیجه هشتمین روز حضور

نتیجه هشتمین روز حضور "بجهرم" / خروج 123 هزار سهامدار حقیقی و حقوقی

نتیجه هشتمین روز حضور دوازدهمین سهم جدید یعنی توسعه مولد نیروگاهی جهرم با رشد 4.8 درصدی قیمت، صف خرید 22.8 میلیونی و خروج 123 هزار سهامدار همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاملات امروز بازار سهام با روندی مثبت و متعادل و گرایش به تک نمادها، گروه خودرو و بانک آغاز به کار کرد بطوری که در ده دقیقه اول رشد 1400 واحدی را به ثبت رساند اما پس از آغازی قوی، فشار فروش و افت بیش از سه درصدی در نماد "وبملت" عقب نشینی بسیاری از گروه ها و نمادها را در پی داشت.

به این ترتیب در پایان معاملات روز جاری شاخص کل بورس با اثر پذیری 281 تا 129 واحدی از نمادهای بانک ملت، پالایشگاه های تهران، بندرعباس، اصفهان، تاپیکو، پالایشگاه تبریز و بانک پاسارگاد با رشد 701 واحدی روبرو  و در کانال 320 هزار تایی ماندگار شد.

در این میان، بررسی وضعیت داد و ستد توسعه مولد نیروگاهی جهرم نشان می دهد در حالی سوم مهر ماه یک میلیارد و 200 میلیون سهم عرضه شده "بجهرم" توسط 823 هزار و 565 سرمایه گذار حقیقی و حقوقی خریداری شد که امروز بعد از 8 روز کاری بعد از سفارش خرید 280 میلیون سهمی در پیش گشایش ، تعداد 145.4 هزار سهم به قیمت 2931 ریال معامله شد که با صف خرید 26.7 میلیونی، رشد 4.8 درصدی و بازدهی خالص اولیه 45.3 درصدی به معاملات امروز پایان داد.

در این رویداد، 12 هزار سهامدار حقیقی و 12 حقوقی قادر به خرید شدند اما 122 هزار سهامدار حقیقی و 326 حقوقی هم با کسب حداقل سود، حاضر به خروج از سهام "بجهرم" در هشتمین روز پس از عرضه اولیه شدند .

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ