کد خبر: ۱۴۳۵۷۶
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸

ایران خودرو خرید محصولات قطعه‌سازان را به شرط تایید برای پنچ سال ضمانت کرد
مدیرعامل :

ایران خودرو خرید محصولات قطعه‌سازان را به شرط تایید برای پنچ سال ضمانت کرد

مدیرعامل ایران برنامه حمایت همه جانبه از قطعه‌سازان سراسر کشور را اعلام کرد و گفت: خرید محصولات شرکت‌های قطعه‌ساز دارای توان داخلی‌سازی در صورت تایید برای پنچ سال ضمانت می‌ شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرشاد مقیمی با اعلام اینکه مدیران ارشد ایران‌خودرو به منظور هم‌گرایی با قطعه‌سازان و بررسی ظرفیت و توانمندی‌های هر استان در تداوم مسیر نهضت داخلی‌سازی و تامین نیاز خطوط تولید خودرو از قطعه‌سازان بازدید می‌کنند ، گفت: هدف از این اقدام، اعلام حمایت از قطعه‌سازان سراسر کشور برای خودکفایی در قطعات با فن‌آوری پیشرفته است.

وی افزود: ایران خودرو خرید محصولات شرکت‌های قطعه‌ساز دارای توان داخلی‌سازی را پس از تایید شرکت ساپکو برای پنچ سال ضمانت می‌کند.

مقیمی از دیگر اهداف بازدید هفتگی از قطعه‌سازان هر استان را برسی موانع داخلی‌سازی و ارائه راهکارهای جدید و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های سازندگان دانست و ادامه داد: سرمایه‌گذاری قابل توجه از ضروریات داخلی‌سازی قطعات "های‌تک" بوده و ایران‌خودرو در تلاش است همه راه‌های سخت‌افزاری ونرم‌افزاری مربوط به تامین نقدینگی را با استفاده از تمام ظرفیت‌های درون و بیرون پیش ببرد .

  افزود: قطعه‌سازان کشور با رمز همدلی و اتحاد توانستند با داخلی‌سازی قطعات بر تحریم‌ها غلبه کنند
مدیرعامل ایران‌خودرو تصریح کرد: قطعه‌سازان کشور با رمز همدلی و اتحاد توانستند با داخلی‌سازی قطعات بر تحریم‌ها غلبه کنند.

انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ