کد خبر: ۱۶۷۲۵۰
۸:۴۱ - ۱۴۰۰/۲/۴

رفع گره از ۴ شرکت بورسی دارای صف فروش و توقف ۹ نماد + تمدید تعلیق

رفع گره از ۴ شرکت بورسی دارای صف فروش و توقف ۹ نماد + تمدید تعلیق

امروز سهام ۴ شرکت بورسی و دارای صف فروش پایدار مشمول رفع گره معاملاتی بوده و ۹ نماد هم متوقف و تعلیق یک سهم هم تا نیمه اردیبشهت تمدید شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان نخستین روز کاری بازار سهام در هفته جاری، شرکت های بورسی ایران تایر ، فرآوری مواد معدنی ایران ،  سیمان سفید نی ریز و معدنی دماوند که در روزهای قبل دارای صف فروش پایدار و عدم معامله به میزان حجم مبنا بودند، مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی هستند و سهام این شرکت ها بدون حجم مبنا و دامنه نوسان داد و ستد می شود.

همچنین نماد شرکت های ایرکا پارت صنعت برای یک روز ، سیمان کارون و بیمه سرمد برای دو روز ، سیمان‌هرمزگان‌ ، سرمایه‌گذاری‌ ملی‌ایران‌ ، تامین‌ ماسه‌ ریخته‌گری‌ ، سرمایه گذاری استان قم ، پخش البرز و اعتباری ملل برای یک ساعت ، بسته شد.

در این میان ، تعلیق نماد ایران خودرو دیزل که در بازار پایه زرد فرابورس حضور دارد و از 24 اسفند ، متوقف شده تا 15 اردیبشهت ادامه یافت و بازارگردانی سهام شرکت بین المللی ساروج بوشهر با دامنه نوسان روزانه قیمت طبق دامنه مجاز نوسان قیمت در تابلو زرد بازار‌ پایه و با استفاده از روش بازارگردانی مبتنی بر حراج از امروز شنبه شروع شد .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ