1. بورس ها
دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۲:۱۶
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کد خبر: 216718
صدور مجوز فعالیت سکوی تامین مالی جمعی پولسار متعلق به کارگزاری بانک سامان

صدور مجوز فعالیت سکوی تامین مالی جمعی پولسار متعلق به کارگزاری بانک سامان

مجوز فعالیت سکوی تامین مالی جمعی پولسار وابسته به کارگزاری سامان توسط کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی فرابورس صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق نظر مساعد کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی شرکت فرابورس، مجوز فعالیت سکوی تامین مالی جمعی پولسار که با هدف جمع آوری سرمایه (ارتباط با سرمایه گذاران) و معرفی پروژه هایی که نیاز به تامین مالی دارند (ارتباط با سرمایه پذیران حقوقی) تشکیل شده و وابسته به کارگزاری سامان است، طی نامه 12 مهر صادر شد.

بر اساس این گزارش، پولسار با شعار "پولساز" تمام تلاش را برای ایجاد یک زمین بازی برد-برد-برد می‌کند و در این راه دو اقدام خواهد داشت:

- کمک به کسب و کارها برای تامین مالی سریع و آسان با استفاده از مدل تامین مالی جمعی

- معرفی موقعیت های سرمایه گذاری ارزنده

پولسار در جمع آوری وجوه، جهت تامین مالی در حوزه مختلف آماده خدمت رسانی به سرمایه گذاران، سرمایه پذیران و مخاطبان گرامی است.

این پلتفرم با فراهم آوردن مزیت هایی همچون وجود طرح های فراوان با سود مناسب، کاهش ریسک، بازدهی بیشتر نسبت به بازار مالی، امکان جذب سرمایه خرد در سمت سرمایه گذاران و روند آسانتر، سرعت بالاتر نسبت به وام بانکی در سمت سرمایه پذیران، باعث بوجود آمدن فرصت مناسبی برای مخاطبان و استفاده کنندگان از سکو تامین مالی جمعی شده است.

ضمن سپاس از همراهی همه عزیزان، امید می رود با تلاش هر چه بهتر و بیشتر، زمینه ساز موفقیت فعالان و علاقه مندان در بازار مالی و سرمایه بوده و قدم مناسبی در جهت پیشبرد اهداف مخاطبان برداشته شده باشد.

https://pulsar.ir/

https://samanbourse.ir/

انتهای پیام

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید